Mal veľké šťastie mohlo to dopadnúť aj inak. Kôň by asi salto vzad nezvládol.

Kôň môj hijó!Autor: tigrica23 331 videní

Frigo skúsil koňaAutor: kaso1618 706 videní

Keď ožran lezie na koňaAutor: atari31 498 videní

Neser koňa, ktorého nepoznáš!Autor: tigrica56 432 videní

Tak ale ja už som dnes doskákal!Autor: kalatrava18 646 videní

DomachrovalAutor: klenot38 478 videní

Starý somár sral koňa, ktorého nepoznal!Autor: uhorkac7 275 videní

Kôň spadol, džokej neprežilAutor: almano132 490 videní

Krotenie divokého koňaAutor: erikpa15 481 videní

Tak ja už som s koňmi skončil nadobro!Autor: kaligula32 548 videní

Moja zlatá, ty už si asi na koňovi dojazdila!Autor: che27 669 videní

Záchrana koňa pomocou helikoptéry (USA)Autor: godzilla3 826 videní

Nesnaž sa skrotiť koňa, ktorého nepoznášAutor: godzilla23 475 videní
buko pred 6 rokmi a 8 m
to bol ťah jazcom
rolandjx8p pred 10 rokmi a 8 m
Kôň bol v minulom živote asi Hulk Hogan :D
katqa123323 pred 14 rokmi a 2 m
ale jak utiekol ja spadol ten ujcik ta jak utekal chudak kon :D
romikmas pred 14 rokmi a 3 m
chel skusit backflip :P
michaello pred 14 rokmi a 3 m
to ma ešte šťastie, že ten koň na neho nespadol ty kokos.... by ho zalomil uplne....
edildo92 pred 14 rokmi a 3 m
ako co chcel ten kon salto urobit?
technokoleso pred 14 rokmi a 3 m
...ale si všimnite ako staremu zecne tiect krv z hlavy...pokial spadnu cista cesta a jak sa postavi a uteka...?
jojolukas pred 14 rokmi a 3 m
tym dvom sa bude dlho zle kadit
pyrotechnici pred 14 rokmi a 3 m
rychlo pustil spojku !
gustronaut123 pred 14 rokmi a 3 m
Ten kôň je kungfu? :D
k3ls0 pred 14 rokmi a 3 m
Do not try this at home.
drspina pred 14 rokmi a 3 m
A tak dlho sme ten backflip trénovali . Nevadí nabudúce .
jolanek pred 14 rokmi a 3 m
nepodarene salto vzad?
misos3 pred 14 rokmi a 3 m
au
flippi pred 14 rokmi a 3 m
Chcel by som vidieť čo sa rysovalo v hlave toho koňa :D Resp. ako to malo dopadnúť :D
ivo250 pred 14 rokmi a 3 m
ešte prikrčiť a dokonalý backflip :D
marabu pred 14 rokmi a 3 m
Kam potom utekal?
kajci12 pred 14 rokmi a 3 m
Konik chcel urobit salto :D
kincongil pred 14 rokmi a 3 m
dopici horsing freerunning :)
newmemberof pred 14 rokmi a 3 m
Tento chmat som videl aj vo wrestlingu :)