GoPro zábery z nepodareného skoku Guerlaina Chicherita z dňa 18.3.2014. Vtedy sa snažil prekonať svetový rekord v skoku do diaľky vo francúzskom Tignes.

Monster Mini Cooper AII4 rozbil na šrotAutor: peros27 057 videní

Mini Cooper na papieriAutor: rone9 174 videní

Šialenci s Mini Cooper-omAutor: moriak23 271 videní

Nehoda mini cooper-aAutor: duri0810 266 videní

Mini Cooper na trati (Česká republika)Autor: patrovic31 130 videní

Monster skokAutor: asman27 004 videní

Mini CooperAutor: buchnad18 665 videní

Logická hádanka pre dve ženy v Mini CooperAutor: daturametel41 213 videní

Trojka v MiniAutor: povalasky10 836 videní

ToCa Race Driver 1 - MINI COOPER PARTY!Autor: kagomedrakobijca3 144 videní

Skok s Monster TruckomAutor: buchnad31 526 videní

Mini Cooper ako umelecké dieloAutor: bombarderis19 150 videní

Backflip s Mini z iného uhluAutor: fratlik10 515 videní
mrpric3 pred 11 rokmi a 11 m
ja by som bol radsej, keby dopadnem takto, ako keby mam ist pomalsie, a narafat do tej rovnej steny :D
kingrider pred 11 rokmi a 12 m
to musel byť strašne sprostí pocit keď už vedel že to nevydá :D
saky17 pred 11 rokmi a 12 m
zdolat dobsinsky kopec s dva a pol promile, to je frajerina :D
briangooderman pred 11 rokmi a 12 m
ShitHappens
mnrt pred 11 rokmi a 12 m
šofer nepil....on už sadol s dva a pol promile :D
martin1209 pred 12 rokmi
0:56 ten úlomok snehu je brutálny :O
mcbeth pred 12 rokmi
ake vypúlené oči keď už videl že je zle
showmustgoon pred 12 rokmi
všetky šiby mu vybilo :D
helmans115 pred 12 rokmi
Rozhadzalo ho ako skalku v miešačke :D
elektrotechnik pred 12 rokmi
Nož holt, Monster nedáva krídla :D
jamiechris pred 12 rokmi
https://www.youtube.com/watch?v=HWOANXNGrZc cele video, nic se mu nestalo
standyy77 pred 12 rokmi
tu vyletel.... a taaam dopadol
borisssss pred 12 rokmi
neviete co sa stalo jazdcovi ?
ronik91 pred 12 rokmi
mal ši branic :D
matusdirector pred 12 rokmi
Po tom čo sa pod každým videom opakujú frázy od Deveď cez narafali sme, sa čudujem, že tu nie je ani raz Ale urwal
toshiva pred 12 rokmi
Push your hands up in the air ! :D
flugcoigfligen pred 12 rokmi
0:54 ten pohlad presne sedi na tu trapnu hlasku - A zrazu citil, ze daco..... :D
electra pred 12 rokmi
Prosim vas mohli by ste uz prestat spominat dobsinsky kopec, dva a pol promile, psa psovi nic atd? Ved to sa uz neda ani citat. Ano najprv to bolo vtipne ale teraz? Uz nie.. Dakujem za rozhovor tto vsetko :D
boris127 pred 12 rokmi
a prekonal ten rekord??? :)
matsonics pred 12 rokmi
ocakaval asi iny styl zabrzdenia podla vyrazu jeho tvare :D