Babám sa podarilo zaparkovať a nabiť svoj Mini Cooper. Po úspešnom absolvovaní tohto procesu chceli pokračovať v jazde. Keďže smerom vpred ich "niečo" nepustilo, museli zvoliť náročnejšiu cestu - obávané cúvanie.

Koľko mandlí je na stranách? ŠESŤ! ŠESŤ!Autor: loktibrada10 398 videní

Larryho otec má 5 detí! (logická hádanka)Autor: v4v105 990 videní

Šialenci s Mini Cooper-omAutor: moriak23 271 videní

Mini Cooper na papieriAutor: rone9 174 videní

Aké číslo sa skrýva pod autom? (logickáAutor: vydriduch18 495 videní

Nehoda mini cooper-aAutor: duri0810 266 videní

Logická hádanka LVL Rodičovská dovolenkaAutor: uschiglas27 156 videní

Logická hádanka pre čajkuAutor: batuchan7221 330 videní

Hádanka, ktorou ľahko okabátite vašuAutor: v4v127 712 videní

Horkýže Slíže - Logická Hádanka (live)Autor: buchnad15 318 videní

Horkýže Slíže - logická hádankaAutor: sani34017 389 videní

Mini Cooper na trati (Česká republika)Autor: patrovic31 130 videní

Cúvanie z garážeAutor: tigrica54 159 videní
gogocar pred 10 rokmi
Jak to že má řidičák ? Tak to vypadá když se nedělají pořádně praktické zkoušky. A řidičák dostane kdejakej hňup. :-)
face2face pred 10 rokmi
Dalsia z vyfajcakom namiesto vodicaku :(
kingpin333 pred 10 rokmi
také kurwy by som vyfackal...ani sa len nepozrie či niečo nedoyebala...a teraz ma umínuskujte...mám celé poškrábané auto od takých debilov
clovek113 pred 10 rokmi
blbka..
3lupik3 pred 10 rokmi
Nechapem ako môže niekto vydať vodičske opravnenie takejto osobe.. Bal by som sa jej dať kolobežku do ruky a nie to ešte take pekne šikovne autičko :)
hgfg pred 10 rokmi
teraz bude museť týždeň prehĺtať :D
ebe pred 10 rokmi
A zdrhajúúúúúúúú...vodičák vyfajanýýý :D
blekauti pred 10 rokmi
tak krom toho ze nabourala cizi vozidlo a ujela, tak ma alespon na pamatku vylomene zadni dvere. dobre ji tak, < > ce
luksoo225 pred 10 rokmi
jak sa toto sakra dostalo za volant ?
xmotos125 pred 10 rokmi
a teraz si predstavte ze by nemala mini ale napr 5kovy baworak..... by tam trcala dodnes asi
patriot313 pred 10 rokmi
p.č patrí pod sukňu a nie za volant
budick7 pred 10 rokmi
kto nepofajčí, nemá (ak nemá v hlave)! ja našťastie mám v hlave :D
dr1ft3r pred 10 rokmi
veď predsa taký človek nemôže mať vodičák
lubo123 pred 10 rokmi
a co ked mala technicky problem ze nemohla zaradit spiatocku. To som chcel napisat do 1 min ale potom som videl ze asi sama nevedela ze co ma robit o ako ona mohla dostat vodicak. Ved tolko nemohla fajcit lebo to je nemozne.
patriksvktech pred 10 rokmi
Tak tá musí mať poriadne zodreté kolená...keď má vodičák
otectvojhosyna pred 10 rokmi
a čo iné než utiect :D
elektrotechnik pred 10 rokmi
Na pi pi pi pi...
dabol pred 10 rokmi
ako moze byt niekto taky sprosty
roxyna pred 10 rokmi
Môže takýto šofér dostať vôbec vodičák?? :D :D
eighty pred 10 rokmi
To je tak, ked si niekto vytr*ka vodicak aj s autom. Potom sa nemozem cudovat, ked pridem k autu a mam zlomeny naraznik a pretlaceny blatnik...