Už viacero somárov-divákov doplatilo na rally pretekoch životom. Títo mali však šťastie.

Diváci skoro prišli o život (Taliansko)Autor: godzilla75 420 videní

Číslo 19 na smrť vystrašilo divákov relyAutor: bbkraj17 891 videní

Rally, len v menšom!Autor: ceculiak16 281 videní

Rally v RuskuAutor: jolaus29 089 videní

Pomoc divákovAutor: tigrica6 037 videní

Zachránení v poslednej chvíliAutor: ic5 317 videní

Rally Anglicka zblízkaAutor: haizel2 159 videní

Rally 2Autor: tigrica2 963 videní

Len tak tak to ustálAutor: smoop42 626 videní

Rally nehodaAutor: jolaus92 408 videní

Otvuř!Autor: tigrica27 274 videní

Nehoda na Rally de Franche Comté (Francúzsko)Autor: buntajtatar43 282 videní

To naj z TAC Rally 2012Autor: bigshow121 299 videní
bloodykok pred 11 rokmi a 9 m
Buracie prace lvl WRC :D
182luckyx pred 12 rokmi
tak ked na tychto divakov nadavate, tak sa pozrite na divakov Isle of Man TT watch?v=iRWp9rhfS_0
jupaty pred 12 rokmi
ale ich rozehnal
perro77 pred 12 rokmi
jedna paleta dlažby a aj tú trafí...
mrowerko pred 12 rokmi
jak sa hovorí: Šťastie v nešťastí...
somba pred 12 rokmi
Hovorí sa, že ľudská hlúposť je nesmrteľná. Aj títo cigoši to dokázali.:D
parchantik69 pred 12 rokmi
nikdy som nepochopil preco stoja ludia na rally v zakrutach.... IQ potkana dpc
ander300 pred 12 rokmi
Reklama na nový vrták od značky Hilti :D :D :D
naah pred 12 rokmi
riadna hlúposť stáť na vonkajšej strane zákruty..
mavos06 pred 12 rokmi
teraz neviem či sa mám smiať alebo mať otvorenú hubu
ale keď sa im zrejme nič nestalo tak sa môžem aj smiať :-D
ysidd pred 12 rokmi
Jak sa to rozpadlo keby tak do nich narafe tak su v pci ...
kosican29 pred 12 rokmi
nebyt palety z kamenmi, tak mu najpravdepodobnejsie vezme dom
tomas116 pred 12 rokmi
zasraty
extremnesvaly pred 12 rokmi
Ale tá zámková dlažba úžasne pohltila tú energiu, sa krásne zosypala.
ares253 pred 12 rokmi
CHapci, pridal som video, a odpislai mi že h onebolo možne skonvertovať.. čo s tym ?
shadowself pred 12 rokmi
Vždy lepšie ako gaštanom do riti.
kadan pred 12 rokmi
angry birds :D
zelinarik pred 12 rokmi
Mali štasti aj obyvatelia domu :(
latrina pred 12 rokmi
Zase tý Poláci :D :D :D
cptazu pred 12 rokmi
boha jak sa tam schadzaju jak vgeteacku :D