Vyhrotená situácia na ralley, počas ktorej sa vodič Škody doslova vyhrabal z maléru.

Diváci skoro prišli o život (Taliansko)Autor: godzilla75 420 videní

Len tak tak (kompilácia)Autor: martin199421 995 videní

Bolo to tesné! (rally Poľsko)Autor: sagamartin51 280 videní

Hlupaňa mala ohromné šťastieAutor: loktibrada58 816 videní

A ide sa ďalej!Autor: turista38 119 videní

Driftom pri 200 km/h cez dedinkuAutor: majklnajt43 727 videní

"O chlp" situácie z ciestAutor: tigrica35 585 videní

Len trošku šťastia (dopravné nehody)Autor: jjjjj524 759 videní

Deti šťasteny (krátka kompilácia)Autor: therock6 490 videní

O chlp 4Autor: nerowolf71 061 videní

Rally driftAutor: tomas236 782 videní

Deti šťasteny 2016 (Rusko)Autor: vycapnik69 669 videní

Sprostí majú šťastieAutor: gazemberg36 274 videní
moto pred 11 rokmi a 12 m
Pred dvoma rokmi zišiea s výrobného pasu troj milionta Fabia, čiže podľa niektorých tu prítomných na svete je tri milióny ľudí čo nemajú vkus a nevedia čo je dobré auto
ottomahr pred 12 rokmi
smykoval jak se zadohrabeb..to se mě dávno velice s escortem xr3i mk.4 vůbec nepovedlo mimo hodin na total sjetých gumách v zimě:D
49imal94 pred 12 rokmi
Fabia moje 1 auto no nádhera, komu sa to nepáči tak nech sa ďalej vozí na ockovom BMW.
sali pred 12 rokmi
sluzobna fabia robi zazraky :D
hama976 pred 12 rokmi
utrtkavam sa na vas:) mam fabiu, dostanem sa tam kam potrebujem a aj pekne slecny na krizovatkach sa na mna usmievaju. A nepotrebujem si riesit komplexy pomocou bava a medveda:)
amos pred 12 rokmi
http://www.mojevideo.sk/video/1db20/prvy_sneh.html
diutan pred 12 rokmi
to asi nebude 1,2 HTP ze? :D
navalminusko pred 12 rokmi
lahkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
smejo pred 12 rokmi
ale urwal!
tomas116 pred 12 rokmi
stava sa
tokynko pred 12 rokmi
jedine ze mal pohon 4x4 ho zachranil :D
rolandjx8p pred 12 rokmi
Fajne bokoval...
24mato36 pred 12 rokmi
skôr rally :)
19891989 pred 12 rokmi
mohol sa vytrepat jemu by sa nic nestalo a aspon o haraburdu menej neznasam fabie felicie a podobne haraburdy to nie je auto to su len 4 kolesa a volant....
rajkoo27 pred 12 rokmi
vitee co znamena skratka na fabii H.T.P.??...ODPoVEd: HADAM TO POJDE....?
wampirus pred 12 rokmi
toto je fakt drbnuté u tých ľudí, že hneď skáču na tú trať ..... oni sa snaď nikdy nepoučia....
elektrotechnik pred 12 rokmi
Presne ako ja a moja Fobia :D
cobhc pred 12 rokmi
to zvladne aj moja 1,9 combi felda
aktyx pred 12 rokmi
Základné pravidlo: keď vidíš, že je to zle, tak stlač plyn na podlahu a ono sa to nejako urovná. :D
enemy97 pred 12 rokmi
mal radšej okoštovať vnútornú stranu zátačky kde stal kameraman :D