Jack Cottle (21) sa rozhodol závodiť na anglickom okruhu Brands Hatch. So svojim VW Polo prešiel okolo boxov rovno na trať, kde si urobil jedno kolo s profesionálnymi pretekármi. Celková škoda bola vyčíslená na 104-tisíc libier (náklady 26 tímov po 4000 libier na opätovný štart). Jack Cottle sa ospravedlnil vyjadrením, že žije každý deň tak, ako by bol jeho posledný.

Len o jeden deň...Autor: tigrica4 479 videní

Harry Potter - posledný deňAutor: h1n19 730 videní

KO počas kayak poloAutor: bojovnik31 582 videní

Nestrácajte časAutor: timo294 253 videní

Ako prežiť: Zombie apokalypsaAutor: crysis5554 956 videní

Layst day - Poslední dnyAutor: almano12 707 videní

Vodné póloAutor: noone14 422 videní

Zlý deň v GTA VAutor: james2253gs4 800 videní

Levo - posledný deňAutor: m7403 401 videní

Volkswagen - PoloAutor: milujem1bronu6 592 videní

Polo 1047 koníAutor: mathes25 758 videní

H16 - Posledný deňAutor: st3ve3 942 videní

Kobra11 Poslední denAutor: miros924 823 videní
bobakznosa pred 2 rokmi
boha to je chuj, ze zije kazdy den tak ako by bol jeho posledny.. tak nech teraz zaplati tu stratu, frajerko
focus pred 12 rokmi
Aku škodu spôsobil?
powermax1 pred 12 rokmi
super tipek :D len tu kravu spolujazdkynu by som vykopol von oknom
spect pred 12 rokmi
tipek , hysterka a nahuleny kameraman :D
tommysgl pred 12 rokmi
nemyslim ze to musel zaplatit, ci?
satanovsyn pred 12 rokmi
S Polom :D:D:D:D to si moc srandy neužil :D
ottomahr pred 12 rokmi
pěkná pálka 104 tyček a ještě v librách.hm m.to se i koren musel fest prohnot na tem flastru.
viesktosom pred 12 rokmi
pixa histericka
joho pred 12 rokmi
to bola chyba organizátorov že ho tam vôbec pustili a možno to bolo dohodnuté
blancos pred 12 rokmi
ten asi veľa pozerá na Top Gear :D
schympanze pred 12 rokmi
By som ju vykopol von.
extremnesvaly pred 12 rokmi
Zábava neskutočná ale škoda toho opätovného štartu a toho nezmyselného poplatku - absolútne zbytočné love.
muzikantpijak pred 12 rokmi
no myslim ze to bol jeho posledny den, ......na slobode
dumb4ss pred 12 rokmi
Ak by vrieskala a chytala mi volant hneď by som jej ruky dolámal :D
easylambda pred 12 rokmi
Má u mňa rešpekt.
koncept pred 12 rokmi
len raz by mi chytila ten volant :D naspäť by ju musel brať safety-car :D
mrpric3 pred 12 rokmi
asi ma v niecom pravdu chlapec, treba zivot zit naplno..... ale neohrozovat pri tom zivoty inych....
cazzomagro pred 12 rokmi
vytáčajú ma ludia čo vôbec netušia o čo sa tam presne jednalo a pridávajú sem pri7e8ané komenty..
marek1213 pred 12 rokmi
by som jej paprce dolamal keby tak siahala na volant.a drzku zalepit paskou.....hysterka
dictionarywhore pred 12 rokmi
vacsia prdel by bola ak by tam prisiel s niecim cim bych tych pretekarov nechal za sebou :D na druhej strane, organizacia pekne nahovno, ked sa tam dostal len tak bez ziadnych zabran.