Malé agresívne Polo na šprinte.

Neskutočné Polo 1,8 turbo s 1047 PSAutor: lubo1237 038 videní

Najrýchlejšia predokolka v nemeckuAutor: jakubqo72 773 videní

Audi S3 vs. Suzuki Gsxr 600Autor: mischino198 988 videní

Najrýchlejšie VW Polo na sveteAutor: freers25 186 videní

Audi 90 Quattro vs VW polo BiMotoAutor: jakubqo73 224 videní

Audi S3 R32 TurboAutor: kapo6616 745 videní

Turbo traktor orieAutor: bassic59 871 videní

Twin Turbo Gallardo SpyderAutor: fastmm63 864 videní

Ferrari 458 Italia vs. Suzuki Hayabusa TurboAutor: naceste44 724 videní

3000-koňoví Mustang v uliciach AmerikyAutor: vsetkobsadene31 370 videní

Volkswagen - PoloAutor: milujem1bronu6 592 videní

Nissan Maxima 3.5 Turbo vs. Porsche 911 TurboAutor: wilonator56 212 videní

Žeby nejaký rýchly taxikár? - Audi rs4 driftAutor: vsetkobsadene10 150 videní
sarisko pred 13 rokmi a 11 m
tak toto stretnut na semafori a viprowokowat ho tak to bi bolo ani bi som si neskrkol :D
hamillton pred 14 rokmi a 7 m
tak toto nemá isto 1047 koní
snack pred 14 rokmi a 8 m
to ma ale odpych :D
bocan135mod pred 14 rokmi a 11 m
1047 HP u Pola :D :D :D :D :D sak to Buggati Veron ma tolko a neto este polo :D :D :D , by ma zaujimalo,kde schovali ten 16 valcovy motor :D
kaslemkarmu pred 15 rokmi
Sakra ma to cosi doseba :D
miso88miso pred 15 rokmi a 1 m
Dost dobre :D
piko666 pred 15 rokmi a 3 m
Mne sa zda ze to je golf nie?
slice pred 15 rokmi a 5 m
zihadlo :D
pwn3d pred 15 rokmi a 5 m
za kolko sek to da stouku ? D:
pwn3d pred 15 rokmi a 5 m
to neni polo omg :D
swagor2 pred 15 rokmi a 7 m
na niektorych komentaroch sa bavim :) ako ked sa zacnete hadat na temu - je to bora alebo jetta? alebo je to cougar alebo puma :) kazdy si moze vybrat :) ja som si tiez na alfu dal nalepku 1.1 GTI :) a to by ste sa divili kolko odbornikov na alfu sa najde ked to uvidi :) kazdy by mal napisat ked sa tomu rozumie a nie liapat do vetra hluposti, len aby bol zaujimavy.
hardcore88 pred 15 rokmi a 9 m
je to VW Polo 1047 PS 1.9 L 16V-Turbo .... stačí si pozriet ich stránku vy amatéri :D
jaropekaro pred 15 rokmi a 9 m
....tak tomu sa hovori , ze sila.....
nikebauer pred 15 rokmi a 11 m
tak to je iná kááva....
element369 pred 15 rokmi a 11 m
to len zrychlili video a tie kone napocitali v USA na ranci
mejo pred 16 rokmi
golf mk1 to nemoze byt uz len ak sa pozries dobre na stredovy stlpik je to polo na aute si si staci vsimnut strechu stlipiky a vobec okna a vies rozlisit auto ak si aspon trozku vsimavy a viem ze podla toho sa nezmylis
obrik151 pred 16 rokmi a 1 m
bohvie kolko to ma valcov a aký objem nechce sa m verit ze do predu by sa zmestil ved ši motor
lubos846 pred 16 rokmi a 3 m
polo ...
teslaman pred 16 rokmi a 4 m
Te je seriovy motor po drobnych upravach ako vymena vzduchoveho a palivoveho filtra a tak dalej! :D :D :D
yoshin255 pred 16 rokmi a 4 m
nadupaná kára :D