VIDEO NIE JE VHODNÉ PRE SLABŠIE POVAHY. Je poľutovaniahodné ako sa zachovali okoloidúci.

Smrť reportéraAutor: leviathan96 347 videní

Prechod cez prechodAutor: benyxxxxx34 678 videní

Chlapec sa rozbehol cez priechod, zrážku sAutor: zork14 868 videní

Prechod pre chodcovAutor: benyxxxxx12 526 videní

Prechod pre chodcovAutor: tozobor18 911 videní

Nespoliehajte sa na zelenúAutor: sagamartin31 064 videní

Vodič zrazil dieťaAutor: midnight6 023 videní

Prechod pre chodcovAutor: tozobor50 320 videní

Labutia zápcha (Holandsko)Autor: uschiglas19 752 videní

Skôr rozbije auto...Autor: nacnartin21 604 videní

Prechod pre chodcov v TokiuAutor: che46 956 videní

Cyklisti po prechode pre chodcov z toho jedenAutor: dominic3 152 videní

Priechod nie len pre chodcovAutor: naceste37 558 videní
drdjworks pred 11 rokmi a 10 m
Škoda auta.
operator pred 11 rokmi a 11 m
Pomali dalej zájdeš, a rýchlejšie do hrobu.
filipsss pred 12 rokmi
Fatality :D finish him
zeratul pred 12 rokmi
na 1.strane je pravda že počuť ,,bum,, môže byť hocičo nemusia hned vedieť alebo vidieť niekde zrazene dieťa...nadruhej strane....ked je debil je to jeho chyba,môže byť akurát rád že to auto nevybočilo a nehavarovalo to iných ludí....či auta
lolko111 pred 12 rokmi
Dobre mu tak.... kua.. ak to nie je fake, tak ten chudák bude mať traumu na celý život kvôli sprostému decku.....
crater pred 12 rokmi
z toho videa nieje jasné ako sa zachovali okoloidúci, takže radšej si preveriť podrobnosti, ako si vymýšľať
adams701 pred 12 rokmi
narafali
asdfh pred 12 rokmi
sak ale co je sproste?
fibersk pred 12 rokmi
No tomu sa hovorí, že odletel z tohto sveta preč
corcor pred 12 rokmi
predviedol trojsalto/trojpremet ale nedopadol na nohy..sa mu strhnu body..inac sa tomu povie dokonale nacasovanie..
tomatron pred 12 rokmi
To vyzeralo jak samovražda...
godzila47 pred 12 rokmi
jedno auto ide z toho smeru a aj to trafí :D
romank106 pred 12 rokmi
všimol lenže kamera to asi nezachitila ;)
farizey pred 12 rokmi
Nič mu neni, iba otras mozgu má :D
stormy pred 12 rokmi
Rozhodilo mu sandál
kriegsmarine pred 12 rokmi
a možno aj takto trénoval Usain Bolt...hold tomuto to nevyšlo :D .....RIP
martan1998 pred 12 rokmi
S prepačením dobrá k*****na...pochybujem, že by sa na to len tak pozeralo cca 20ludí(ktorích bolo vidieť)...a úplne epický let toho chlapca :D neodletel by ani 5m.
robert123 pred 12 rokmi
sproste decko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
maros008 pred 12 rokmi
Zrazené dieťa si nik nevšímal! Je poľutovaniahodné ako sa zachovali okoloidúci.
Názov a komentár nenormálny bezmek, kde jaky okoloidúci ?, kto si dieta nevsimal more ?
antibi pred 12 rokmi
Nič mu neni otras mozgu má