Kuriózna smrť reportéra pri nakrúcaní relácie o bezpečnosti pri prechádzaní cez prechod pre chodcov. Ste si istý, že to nie je len fikcia?

Prechod cez prechodAutor: benyxxxxx34 678 videní

Prechod pre chodcovAutor: tozobor50 320 videní

Matka s deťmi to vzala skratkouAutor: lucker7224 009 videní

Nespoliehajte sa na zelenúAutor: sagamartin31 064 videní

Prechod pre chodcov v TokiuAutor: che46 956 videní

Ako na "korze"Autor: vladkobe5 046 videní

S babkou cez prechodAutor: mladyjunak6 292 videní

Prechod pre chodcovAutor: benyxxxxx12 526 videní

Prechod pre chodcovAutor: tozobor18 911 videní

Labutia zápcha (Holandsko)Autor: uschiglas19 752 videní

To najlepšie z ruských chodcovAutor: kameranaceste34 982 videní

Skôr rozbije auto...Autor: nacnartin21 604 videní

Nevládna babkaAutor: tigrica17 400 videní
tumo pred 10 rokmi a 11 m
Fake, je hneď vidieť, že tak čudne stojí a nestojí na ceste, to je zelené plátno :)
yngwie78 pred 12 rokmi
a to si jak na to prišiel že smrť reportera . Co si ho bol skontrolovať Moricko???
badino123 pred 12 rokmi a 10 m
pozeral som to dokonca aj spomalene a podla mna je to pravda pri naraze v istej stotine pekne vidno rozpučenú kapotu bola to klasicka reportaž ktora skončila tragicky a môj nazor je že tý čo neveria že sa niečo take môže stať nech sa postavia na cestu a nech ich niekto nabere autom a potom napíšeme ved to je len výmysel
bobalkinson pred 13 rokmi
no ten moderator sa len tak ponevieral na ceste to je dilino a aj to auto islo fakt velmi rychlo .vinu maju obidvaja
andz pred 13 rokmi a 5 m
fake ako vysity
majster471 pred 13 rokmi a 11 m
a Ta čo tam stoji šak by aspon kričala lebo by to auto videla z dialky jak ide JE TO FAKE
eliphas pred 13 rokmi a 11 m
jak s filmu... snad tomu neverite lebo ked hej tak neviem co si mam mysliet.
wl4do pred 14 rokmi
tomuto by uverilo asi len decko.
tom3nex pred 14 rokmi a 1 m
toho sofera by som zmlazol keby som zil v tom vieu lol :D
toncoo007 pred 14 rokmi a 2 m
Na 90% Fake, všimnite si to auto po tom čo ho zrazí...
robko34541 pred 14 rokmi a 2 m
Kebyže je to pravda tak asi by to nenatáčal kameraman :)
gogo112 pred 14 rokmi a 4 m
nemal tam co stat nuzzzz stane saa
marianka79 pred 14 rokmi a 10 m
nemala byť tá žena v pruhu kde stál ten reportér ved autá šli najprv z ľava a ona zastavuje autá z prava hmm je to nahraté.........
malibong pred 15 rokmi
a co ja viem ci to je pravda keby to je reporter a nakruca reportaz tak si myslim ze by ho asi nesnimal s hentakou kamerou...lol sak moja babka ma na telefone 1 megapixel a je to krajsie :D
zelol pred 15 rokmi a 1 m
bola to jeho chiba
knedlo pred 15 rokmi a 10 m
nj aj tá škôlkárka bola blbá, keby chce aby deti prešli na druhú stranu tak zastaví najprv ten najbližší pruh deťom, typická televízia omg
asteroid pred 16 rokmi
fikcia lebo to triaslo.dobre spravene
kekso17 pred 16 rokmi a 1 m
slepy "a" hluchy som chcel povedat
kekso17 pred 16 rokmi a 1 m
musel by byt slepy alebo hluchy aby nevidel ze ide na neho auto
tony1223 pred 16 rokmi a 7 m
green screen + after effects ked chcete poslem na to tutorial,alebo si ho najdite na stranke http://www.videocopilot.net/