Poľskí "čučomeni" bojujú o hliník

zobraziť viac ↓
kosicka 48 496 videní

Konflikt začal tak, že sa do rajónu dvoch "čučomenov" priplietol neznámy votrelec, ktorý si chcel pomocou káričky odniesť ich hliníkové plechovky. "Zemepáni" si však nenechali kradnúť materiál priamo spod nosa...

  • Kvalita: HD NQ LQ
  • Zverejnené: 5.6.2014 17:19
  • Páči sa: 49% (97 hlasov)
  • Obľúbené: 38
  • Komentárov: 94
  • Dľžka: 2:36
  • Kategória: zábavné
  • Tagy: bezdomovci, bezďák, bezďáci, bitka, plechovky, hliník, fight, bitka bezdomovcov
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (94)
zobraziť viac ↓
  • abaddon pred 9 rokmi a 10 m
    typické pšonky pri smetiakoch jak na targu . ...:D

  • roscoe18 pred 11 rokmi a 9 m
    to je zabava robit cloveku zle..

  • jaro33 pred 11 rokmi a 10 m
    TANGO!!!!!!!

  • kubi255 pred 12 rokmi
    takto dopadnuť skočim do priehrady s tvarnicou na nohach

  • emaerteien pred 12 rokmi
    stratil som 2 minúty a 36 sekúnd svojho života, ktoré mi už nikto nevráti -_-

  • pucher pred 12 rokmi
    Hmmm,.....keď sme boli vo Švédsku, tak ich vyberali na stanici aj z odpadkových košov a jeden pri nás normálne čakal, kým dopijeme Red-Bull. Tam ale za ne majú asi viac :D

  • sakrastik pred 12 rokmi
    A kurva. Deti Solidarity. Lenže v tejto krajine sa nepoučili doteraz.

  • ando1997 pred 12 rokmi
    nieje to jedno ktorý to predá a kúpi za to čučo ? aj tak spolu budú piť :D

  • godless pred 12 rokmi
    ale to nebolo tango :D

  • 13kubo132 pred 12 rokmi
    no jo je to smutne.. ale ta polstina je fakt dobra :D xD

  • lykozrut pred 12 rokmi
    smutne..... :/

  • tom12za pred 12 rokmi
    chcel by som vydieť ich reakciu ked stym prídu do zberu surovín a tam im povedia že tie plechovky od coca-coly nie sú s hliníku ako sa to stalo mojmu kamaratovi :D

  • pohlavie22 pred 12 rokmi
    utekaj,utekaj k***a :D :D

  • 888marzocchi888 pred 12 rokmi
    1:35 , to čo má osraté tie kratase ? :D

  • palo123457 pred 12 rokmi
    začína 1:30

  • skaryn pred 12 rokmi
    :(

  • jurgiano pred 12 rokmi
    tert

  • jurgiano pred 12 rokmi
    Plechovky sa nevykupujú, teda aspoň na SR myslím. Márne sa snažia :)

  • beeb pred 12 rokmi
    Ako malé deti... o smeti sa bijú :D

  • toysoldier pred 12 rokmi
    Toto su osobnosti :D