Konflikt začal tak, že sa do rajónu dvoch "čučomenov" priplietol neznámy votrelec, ktorý si chcel pomocou káričky odniesť ich hliníkové plechovky. "Zemepáni" si však nenechali kradnúť materiál priamo spod nosa...

Bezdáci: Zdeno a MilanAutor: mpjack6 311 videní

Pirat a bezdakAutor: sekino3 506 videní

Ako neliať hliníkAutor: th0r39 380 videní

Steno-lezec obecnýAutor: almano139 770 videní

Zámok proti bezdomovcomAutor: fratlik38 323 videní

Alkohol, fajčivo a ktomu niečo navyše... NičAutor: fauszwei1 059 videní

Piatková pohodička v kolumbijskom geteAutor: mieschocker57 756 videní

Trailer Julius (Bezdáci)Autor: mpjack2 648 videní

Nečakané odhalenieAutor: mino147269 950 videní

Zvolenskí bezdomovciAutor: leviathan17 387 videní

BezdomovecAutor: grafiter8 114 videní

Pirat pod nohamiAutor: sekino4 320 videní

Bezdák kašľal na pochod, riešil si svojeAutor: vadala32 879 videní
abaddon pred 9 rokmi a 10 m
typické pšonky pri smetiakoch jak na targu . ...:D
roscoe18 pred 11 rokmi a 9 m
to je zabava robit cloveku zle..
jaro33 pred 11 rokmi a 10 m
TANGO!!!!!!!
kubi255 pred 12 rokmi
takto dopadnuť skočim do priehrady s tvarnicou na nohach
emaerteien pred 12 rokmi
stratil som 2 minúty a 36 sekúnd svojho života, ktoré mi už nikto nevráti -_-
pucher pred 12 rokmi
Hmmm,.....keď sme boli vo Švédsku, tak ich vyberali na stanici aj z odpadkových košov a jeden pri nás normálne čakal, kým dopijeme Red-Bull. Tam ale za ne majú asi viac :D
sakrastik pred 12 rokmi
A kurva. Deti Solidarity. Lenže v tejto krajine sa nepoučili doteraz.
ando1997 pred 12 rokmi
nieje to jedno ktorý to predá a kúpi za to čučo ? aj tak spolu budú piť :D
godless pred 12 rokmi
ale to nebolo tango :D
13kubo132 pred 12 rokmi
no jo je to smutne.. ale ta polstina je fakt dobra :D xD
lykozrut pred 12 rokmi
smutne..... :/
tom12za pred 12 rokmi
chcel by som vydieť ich reakciu ked stym prídu do zberu surovín a tam im povedia že tie plechovky od coca-coly nie sú s hliníku ako sa to stalo mojmu kamaratovi :D
pohlavie22 pred 12 rokmi
utekaj,utekaj k***a :D :D
888marzocchi888 pred 12 rokmi
1:35 , to čo má osraté tie kratase ? :D
palo123457 pred 12 rokmi
začína 1:30
skaryn pred 12 rokmi
:(
jurgiano pred 12 rokmi
tert
jurgiano pred 12 rokmi
Plechovky sa nevykupujú, teda aspoň na SR myslím. Márne sa snažia :)
beeb pred 12 rokmi
Ako malé deti... o smeti sa bijú :D
toysoldier pred 12 rokmi
Toto su osobnosti :D