Videl som koňa, ktorý sral v trikolóre, videl som slona cúvať, ale na toto nemám slov.

Piatková pohodička v kolumbijskom geteAutor: mieschocker57 757 videní

Steno-lezec obecnýAutor: almano139 771 videní

GitarkaAutor: vickey4 419 videní

Sekundy nehy v centre MoskvyAutor: trutnovka10046 538 videní

Trailer Julius (Bezdáci)Autor: mpjack2 648 videní

Bezdáci: Zdeno a MilanAutor: mpjack6 311 videní

Zvolenskí bezdomovciAutor: leviathan17 387 videní

Odhalenie hudobného priemyslu 5Autor: zuzka27277 672 videní

Ťažký týždeň - O alkoholovej epidémiíAutor: spevputnika2 186 videní

Poľskí "čučomeni" bojujú o hliníkAutor: kosicka48 497 videní

Odhalenie hudobného priemyslu 1Autor: zuzka272713 621 videní

Humenskí bezdomovciAutor: feedo7 414 videní

CSI.Dolná Súča - bezdomovciAutor: milostichy4 315 videní
werwolf pred 8 rokmi a 1 m
kazišuk prekazil sviatoslavovi stratu panictva :D
ransom pred 8 rokmi a 11 m
tigrica so sviatoslavom :D
barber pred 11 rokmi
kolko radosť kameramana :D
suecy pred 12 rokmi
fuj du blejt velebnosti,nechcem si ani predstavit ten smrad kvasinkya ine mrchy,bleeee :D
subarusti pred 12 rokmi a 2 m
Dúfam že sa pred tym osprchovali.
hatiras pred 12 rokmi a 4 m
kartmenova mama v porno fekal ??
adiqq pred 12 rokmi a 9 m
Voni Mrdaj :D :D :D :D
slice pred 12 rokmi a 11 m
mam pocit ze ten popis je zly, vravi sa: Videl som kona ryhat, hada cuvat ale toto som este nevidel :) aspon tak to poznam ja, mam asi inu verziu :D
majcino pred 13 rokmi
Kazimrd! Mal ich nechat nech si to v klude dokoncia!
skerys pred 13 rokmi
hovori sa hada cuvať a ne slona :D
nikiba pred 13 rokmi
mna by skor zaujimalo ci ten druhy bol chlap alebo zena
polex pred 13 rokmi
videl som hada po kolenach chodit a aeroplan na oblohe cuvat ale take cosi take cosi
crael pred 13 rokmi
Takto treba žiť, pre okamih, nemyslieť na to čo bude :D
masterrace pred 13 rokmi
keby som to videl nazivo, uz by som nebol schopny nikdy sexovat :)
makosan pred 13 rokmi
ojo založil riadne.... :D a je po romantike :D kýtuďa.... :D :D
jalegend pred 13 rokmi
ked musis,tak musis:D
jkb000 pred 13 rokmi
ja som sice koňa srať v trikolore nevidel, ani slona cuvať, ale skopirovať niekoho slova a dať to do popisu to som už niekde videl :)
xixinka pred 13 rokmi
0:23 oni mrdáááj :DDDDD
lewica pred 13 rokmi
nemala som to pozerat.... fuj to.
brezapp pred 13 rokmi
tak toto uz som mal moznost vidiet v Koline nad Rynom, a ti ludia asi 25r ani neboli celi prikryti, vsetci na nich kukali a mali uplne na haku ,,, hahah :D