Deti nedali "ozajstnému" transformerovi vydýchnuť. Z jeho kostýmu zostali v nemom úžase.

Živá sochaAutor: benyxxxxx35 054 videní

Na ulici sa objavil steampunkový transformer!Autor: luda12 442 videní

Čínsky pouličný umelec vám spraví sošku naAutor: uschiglas28 735 videní

Kostým na Halloween - TransformerAutor: hank9068 678 videní

S kovbojom sa nezahrávajAutor: lajkit47 172 videní

Transformer na pártyAutor: seko040838 202 videní

Ignorovali sochu až pokým...Autor: srdce29 366 videní

Pouličný bubeník 3Autor: tigrica17 487 videní

Transformer 2Autor: viktor332133 140 videní

Pouličný "karamelový" umelec z ČínyAutor: janulqa34 133 videní

Pouličný umelec s rýchlymi prstamiAutor: oldie99 619 videní

Kto ho teraz odblokuje? (pouličný umelec)Autor: bazmegistan28 660 videní

Pouličný umelec s obručouAutor: lilinka6967 408 videní
ottomahr pred 12 rokmi a 1 m
jak důmyslné:D..vážně dobré nápad
zivic pred 12 rokmi a 1 m
to co bolo :D
kyle pred 12 rokmi a 1 m
aby ste vedeli velmi dobre mu to zaraba ... http://www.mojevideo.sk/video/19e83/ozajstny_transformer.html aspon na zltu farbu si uz nasporil :D
drmanhattan pred 12 rokmi a 1 m
nejaky je maly... ved to dievcatko je len o hlavu nizsie :D
gunny666666 pred 12 rokmi a 1 m
Bee aktivuj sa :D
shadowself pred 12 rokmi a 1 m
Poskladaný vyzerá ako cadillac po crash teste. :D :D
mato335 pred 12 rokmi a 1 m
dik more transformeri...
rolandjx8p pred 12 rokmi a 1 m
Cadillac Escalade 2003... Tereňák mojich snov...
exor pred 12 rokmi a 1 m
paráda, naživo sa rozkladajú ešte rýchlejšie ako vo filme ;)
klobucnik pred 12 rokmi a 1 m
00:21 má asi zlomenú zadnú nápravu...
marabu pred 12 rokmi a 1 m
Dúfam, že má z toho lóve a nerobí to zadarmo...
janci0161 pred 12 rokmi a 1 m
Aj ja som ostal v nemom úžase :D
azaziel pred 12 rokmi a 1 m
no ale treba uznať, že je šikovný
tn056cd pred 12 rokmi a 1 m
som len zvedavý keby dostal akútnu sračku ako sa vysporiada na WC
klampar99 pred 12 rokmi a 1 m
Idú ožralé Transformers z hostinca. Jeden hovorí: Viete čo, chlapci? Zložme sa na taxík!
19891989 pred 12 rokmi a 1 m
pecka...:D