Vnúčence si vystrelili z babičky, keď sa začali radovať z gólu, ktorý nepadol. Natešená babička nabehla do izby a keď zistila, že gól nepadol vnúčence poriadne "vyfakovala".

Manchester City vs SwanseaAutor: cvok12344 075 videní

Záver zápasu Manchester City vs QPRAutor: tevez0063 386 videní

Škrteľ vs Manchester CityAutor: jaroslavhalak6 667 videní

Martin Škrtel Vs. Manchester CityAutor: fifaman5554 408 videní

Vincent Kompany - gól spoza 16-tky (Leicester -Autor: hosentroger48 961 videní

Manchester City | 2011/2012 | HDAutor: tevez0062 900 videní

Manchester City v nohejbalovom zápaseAutor: brutonstain2 107 videní

Sergio Kun Agüero - Manchester CityAutor: tevez0063 372 videní

Futbalista vs. dresAutor: chupp427 691 videní

Toto je Erling Braut HaalandAutor: loktibrada4 658 videní

Bayern MníchovAutor: cvok123453 547 videní

Manchester United 2008/2009Autor: mysch01714 221 videní

MANCHESTER CITY VS LA GALAXY PENALTYAutor: markusferrari2 652 videní
skradola pred 12 rokmi a 1 m
foka, faka, fuka drb bum tresk :D
fotocykl pred 12 rokmi a 1 m
horalkova babicka
ottomahr pred 12 rokmi a 1 m
at donde na kometu či na boby:D
fiking pred 12 rokmi a 1 m
Fucking Bastards:D
mino4991 pred 12 rokmi a 1 m
jej hlas mi pripomina kacera donalda :D
valdo86 pred 12 rokmi a 1 m
No jasne debilny SHITY fanusik (fanusicka) :-)
digdigon pred 12 rokmi a 1 m
na konci to čo bolo ? Pocá ..hontas ? :D
ivettka6 pred 12 rokmi a 1 m
toto som robila otcovi keď si na záchod odbehol :D :D potom ma nahanal okolo stola :D
jarozmi pred 12 rokmi a 1 m
fhok off
mamhoohromny pred 12 rokmi a 1 m
prosím nálezcu nokia 3310 v okolí Lomnického štítu,nech ho vráti lacovi
aperitivo pred 12 rokmi a 1 m
hnupi zas budu mat dovod nadavat na futbal :D
nehody pred 12 rokmi a 1 m
ako na konci zakričala fuckháááááá :D
fokulis pred 12 rokmi a 1 m
jak moja starká v 2002 proti Rusom :D (nikdy predtým ani potom som nepočul starkú nadávať)
miro101010 pred 12 rokmi a 1 m
fanynka? dala si sal, ale zapas nepozera?
chicod pred 12 rokmi a 1 m
Walter White v zenskem provedeni :D
herschldavid pred 12 rokmi a 1 m
Rovnakú situáciu môžeme vidieť na Slovensku v čase vyplácania dôchodkov. Radosť vystrieda fyzická inzultácia poštára.
steelersfan007 pred 12 rokmi a 1 m
Ako okej, všetko ostatné okej...ale City ???..preboha :(
sosoo7 pred 12 rokmi a 1 m
Teta z Titaniku :-) ......
kerberos pred 12 rokmi a 1 m
babička fuckerka :D
pisiak pred 12 rokmi a 1 m
čo čakáte od fanúšika manchestru city...:D