Futbalista, ktorý si nevie obliecť dres. V hlavnej úlohe: Mario Balotelli, futbalista hrajúci za Manchester City.

Mario Balotelli - Agresiv Skills (SuperMario)Autor: ustari9994 547 videní

Mario Balotelli - blázon či géniusAutor: cvok12346 636 videní

Mário sa nerád fotíAutor: jakobsson5 072 videní

šašo BalotelliAutor: yanko0256 001 videní

Mario BalotelliAutor: alfonzo00726 591 videní

Mario Balotelli srandaAutor: markusferrari5 552 videní

Edin Dzeko alias BalotelliAutor: razorsvk6 091 videní

Mladý futbalistaAutor: copersvk6 954 videní

Viem si zaviať šnúrkyAutor: cukri5 129 videní

Mario Balotelli a jeho priamy kop proti Parme!Autor: milanista2227 425 videní

Napi sa!Autor: cukri5 286 videní

Balotelli helium liverpoolAutor: mmgs2 328 videní

Je možné nepremeniť takúto šancu?Autor: martin199423 391 videní
magoro pred 13 rokmi a 6 m
Ste sprosti rasisti (väcsina komentov dole) no a co ze je cernoch ... vy ste este sprostejsi ....ach az mi rozum stoji nad vami..
kuchtik3221 pred 13 rokmi a 10 m
to by som nevedel ani ja :D
dodilv pred 13 rokmi a 11 m
xD veď 5 ročné dieťa by si to vedelo obliecť presne kallamity, je to MAMĽAS :D
zeffo9 pred 13 rokmi a 11 m
Tak toto ma inak pobavilo ha ha ha to je ale sralo :) ale inak sa dá jeho hra na ihrisku :)
zajosvk pred 14 rokmi
keby ten dres bol z nejakej palmy tak za 3 sek je v nom :D
cvok1234 pred 14 rokmi a 3 m
BALOTELLI KING OF FUNNY!!!! ;) :D:D
kalamity pred 14 rokmi a 5 m
lolo:D
cramu pred 14 rokmi a 8 m
TO BOLA MINULOST TERAZ UZ JE NORMALNY
giro pred 14 rokmi a 9 m
hlavne ze parchac na hlave a nausnice
vlastenecsk pred 14 rokmi a 11 m
...a tak vo futbale ich nezaujíma.. že nemáš dokončenú ani pomocnú školu... stačí že dávaš góly... :D
linusomark23 pred 14 rokmi a 12 m
no hej ten dres sa napadne podoba na rozlisovacku !! dementi moje video je ubohe lebo tu ma dementnych ludi co pridavaju videa..
patricius999 pred 15 rokmi
sak je to cernoch niekedy chodil holy a lovil ryby tak co chcete od neho :D :D
renka pred 15 rokmi a 2 m
občas sa stane, že sa netrafí správna diera...:D
pistabaci7 pred 15 rokmi a 3 m
povedal by som typicky futbalista ale nemozem lebo bratranec je futbalista :D
wandalko pred 15 rokmi a 3 m
Boze ty nic nevedia iba hrat futbal :D
jaguar882 pred 15 rokmi a 3 m
:D (5*)
deathremar pred 15 rokmi a 3 m
to musel byt zur cez noc :D
dohno77 pred 15 rokmi a 3 m
:D :D horšie než malé dieťa :D ho obliekal :D
lado2200 pred 15 rokmi a 3 m
a za toto dostáva 120000 libier týždenne, ja sa obliekam sám a dostávam len 700€ mesačne :D
mundy pred 15 rokmi a 3 m
taky maly Dede.. :D :D prvy raz videl dres.. :D