Adept na Darwinovu cenu, bohužiaľ prežil.

Extrémni skateriAutor: benyxxxxx8 173 videní

Horiaci človekAutor: lowec818 653 videní

Pokus o upálenie zaživaAutor: toffi14 910 videní

Debil rokaAutor: katka151 302 videní

Absolútny magorAutor: drumnbass19137 416 videní

Kučeravý magorAutor: benyxxxxx24 867 videní

Blázon a kosačkaAutor: duri0832 187 videní

Bývalý inteligentAutor: luda27 703 videní

Úplný magorAutor: marlborka2025 175 videní

Blázon sa nudilAutor: duri0832 219 videní

BlázonAutor: schw33k49 071 videní

Idiot rokaAutor: uhorkac271 122 videní

Magor klikujeAutor: tigrica24 048 videní
bellinda pred 6 rokmi a 2 m
Určite túžil po depilacii idiot škoda že len tak málo ho osmahlo ja by som ho ešte viac osmahol
zer0 pred 7 rokmi a 2 m
chudak horí a oni ho zato ešte kopú na zemi :D:D:D
vetro pred 7 rokmi a 2 m
Väčšiu službu ľudstvu by spravil keby zhorel a od neho sa chytili aj tí debili čo tam sním boli.
splasenekladivo pred 11 rokmi a 2 m
podla mna je z toho este lepsie video ako planovali :D
mirec81mirec pred 11 rokmi a 5 m
0:50 ohen udupeme.... :-)
filmfanda pred 11 rokmi a 10 m
vsimli ste si toho s pivom v ruke? Radsej nech zhori ale pivom ho neuhasim :D :D :D
supo88 pred 12 rokmi a 2 m
debilita nepozna hranic
lieho pred 12 rokmi a 4 m
keď si už pacienti niečo také pripravili, tak by im tam bodol aj hasičák poprípade vedro s vodou
johnyfly1 pred 12 rokmi a 4 m
I got beer :D