Čo poviete na tohoto mladíka?

Blázon sa nudil 2Autor: duri0824 409 videní

Úplný magor 2Autor: duri0878 311 videní

Kučeravý magorAutor: benyxxxxx24 867 videní

Blázon a kosačkaAutor: duri0832 187 videní

Úplný magorAutor: marlborka2025 175 videní

Blázon na motorke 2Autor: duri0851 748 videní

Blázon na bicykli 2Autor: duri0847 852 videní

Najväčší magor na svete 2Autor: buchnad188 586 videní

Totálny magor vyliezol spod prechádzajúcehoAutor: d12boyzd1231 805 videní

MagorAutor: duri0865 898 videní

Magor vs. eskalátorAutor: lokes117 730 videní

Debil rokaAutor: katka151 302 videní

Debil - kríkyAutor: noogai337 944 videní
bellinda pred 8 rokmi a 10 m
keď je blbá hlava trpí cele telo
vandyllo pred 13 rokmi a 11 m
Povedzte koho zamrazilo mna hej ;)
pitoculi pred 14 rokmi
debil magor idiot sa kedy nenudia :)
miculienka123 pred 14 rokmi a 1 m
úplný degeš mário :D :D
ddanmtec pred 15 rokmi a 3 m
extremista...ked ho to bavi nech to robi:D
muaytha1 pred 15 rokmi a 4 m
Donekonecna a este dalej ! ! ! :D
heorot pred 15 rokmi a 4 m
myslim ze si zlomil ruku
whdadodnb pred 15 rokmi a 5 m
pokračovanie nedali som to videl cele
s0fokles pred 15 rokmi a 6 m
Ale OMG nemoze chybat :D
henry035 pred 15 rokmi a 7 m
maly krok pre cloveka,ale velky pre ludstvo:D:D:D
blackdeadcs pred 15 rokmi a 8 m
ten smiech v spomalenom zabere :D
cucko pred 15 rokmi a 8 m
fuuuu ale ako padol na tu debnu :( :D:D:D
frepko pred 15 rokmi a 10 m
ked spadne je pre vas blazon keby mu to vyslo a skocil este na tu trampolinu tak by ste ho uznavali boze ludia uvedomte sa uz ... a hadam si nemyslite ze si planoval dolamat ruku
mamarico pred 15 rokmi a 10 m
Kladzivom po hlave, krompáčom medzirabrá, bukovým porískom do zátylku, zahrabat, amen...
julcik pred 15 rokmi a 11 m
auu jak na tu ruku spadol
peter537 pred 15 rokmi a 11 m
jak som sa dobre na tom zasmial :D
buli1211 pred 16 rokmi
ku stastiu mu chybal jeden kruocik....debil posralto us na konci
petercc0 pred 16 rokmi
ja uz nemozem
krucko pred 16 rokmi a 2 m
ale chybal mu uz len kruocik :D
mrcocacola pred 16 rokmi a 3 m
jak si nohu nalomil