V tomto prípade by nevadilo, keby sused parkoval na chodníku.

Nemecký odhŕňač v akciiAutor: prcmucha47 439 videní

Odhŕňanie snehu zábavouAutor: lokes30 957 videní

Odhŕňač 4x4Autor: subaruforester9 911 videní

Odhŕňanie snehu rýchlo a zbesiloAutor: benyxxxxx61 296 videní

Audi Quattro na snehuAutor: dany46 426 videní

Audi Quattro a Lancia 037 na snehuAutor: wrc8 063 videní

Odhŕňanie snehu v NYAutor: kappa54 516 videní

Lyžovanie bez snehu 2Autor: tigrica4 237 videní

Audi QuattroAutor: marlborka2031 638 videní

Audi Sport Quattro Autor: lubo12333 014 videní

Súboj Audi S4 & Audi A5 sportbackAutor: dominic7 873 videní

Ford F-450 Super duty ako odhŕňačAutor: maross1735 963 videní

Quattro systémAutor: manschaft44 162 videní
rampage4x pred 12 rokmi a 6 m
QUATTRO (l)
peto95 pred 12 rokmi a 6 m
jeden kamarát raz skúšal toto spraviť s felíciou keď napadlo raz tak veľa snehu .. a dopadlo to tak že mu odpadol celý predný nárazník :D :D
macky52 pred 12 rokmi a 6 m
takto to má byť, auto má slúžiť ľuďom a uľahčovať im prácu. Nie ako poniektorí ktorí si auto nevytiahnu z garáže aby naňom náhodou kúsok soli neostal :D
funkyj pred 12 rokmi a 6 m
Uz sa tesiiim :D