V Pakistane sa zo starých lodných kontajnerov (respektíve z ich plechových stien) vyrábajú okrem iného aj táčky. Silný oceľový plech z kontajnerov sa vystrihuje a tvaruje do korby fúrika. Kovové rámy sa zvárajú zo starého šrotu (často z lodí, kontajnerov či áut). Takto vyrobené táčky sú veľmi lacné a bežne sa používajú na staveniskách, v poľnohospodárstve či na trhoch.

Výroba zbraní v PakistaneAutor: che35 553 videní

Bitka v Pakistane !Autor: borec228 708 videní

Ako sa vyrábajú metly a laná z plastovýchAutor: zabozako22 464 videní

Poctiví ľudia nevymreliAutor: ampotheking24 920 videní

Domáci lis na plechovkyAutor: tommygun48 331 videní

Recyklácia 2.0Autor: tegernako39610 983 videní

Toto uvidíte jedine v PakistaneAutor: uhorkac13 087 videní

V pakistanskej manufaktúre vyrábajú zoAutor: nadrbelka19 464 videní

Recyklácia plastov - efektívne využívanieAutor: monsio2 620 videní

Recyklácia starého Renaulta ClioAutor: navody21 822 videní

Ako prebieha recyklácia PET fliaš na SlovenskuAutor: naturefilmssk31 784 videní

Pozor, nadrozmerný náklad! (Austrália)Autor: adampl23 231 videní

Vytrhávanie plechu z autaAutor: benyxxxxx16 767 videní
danpaulok pred 9 mesiacmi a 2 t
U nas jeden taky kontainer stoji okolo 3000e a tam to recykluju na furiky...
tonda249 pred 9 mesiacmi a 2 t
Od zajtra sa zvysuje odvod do zdravotnej poistovne. Tymto by som sa chcel podakovat kazdemu volicovi terajsiej koalicie ...
klampotik pred 9 mesiacmi a 2 t
Plytšie ich spraviť nemohli?
klobucnik pred 9 mesiacmi a 2 t
ešte pár rokov tejto vlády odborníkov a budeme podobné vyrábať...
oldie pred 9 mesiacmi a 2 t
Určite sú kvalitnejšie, ako tie čajové z Hornbachu či Obi za 70 eur..
brajenkotlar pred 9 mesiacmi a 2 t
Tak, niektore "etnika" to zo zelezom proste vedia. Srandujem, Pakistanci robia kvalitne noze a pekne noze - ci uz ide o vybrus, rukovat, vlastnosti - a zlomok ceny. Krajsie noze z Damaskovou cepelou som snad ani nevidel.
bojer pred 9 mesiacmi a 2 t
táčky