Šialenec a jeho jazda na bicykli cez tunel plný áut. Skoro to nedopadlo dobre...

Vidím tunel a v ňom svetlo (Brazília)Autor: conan18 070 videní

Šialená jazda bicyklom cez New YorkAutor: janek26 498 videní

Šialená šoférkaAutor: pixxxo50 197 videní

Veď to je skutočný blázon! Čo blázon,Autor: kalatrava12 339 videní

Šialená jazdaAutor: golfoo125 591 videní

Jazda na bicykli po ruských cestáchAutor: uschiglas18 069 videní

Mozgový atlét na bicykli v tuneli (Nórsko)Autor: buchnad37 707 videní

Dnes vyskúšam, ako sa jazdí na bicykli poAutor: buchnad6 146 videní

Bola to svinská jazdaAutor: melampyrum17 122 videní

Na bicykli chcel prejsť cez kaskádu, nebol toAutor: tchoroid12 784 videní

Srbský bicyklový NarutoAutor: majklnajt19 340 videní

Prenikli do Británie cez Lamanšský tunelAutor: henrich1864 734 videní

Jazda cez bodliakyAutor: lokes9 887 videní
zrb17 pred 5 rokmi a 7 m
Najprv som chcel pisat, ze ako dobre dava. Ale ako narazil do toho nakladiaka a nechal tu znacku len tak, ma to znechutilo. Je to obmedzeny exhibicionisticky dement.
clovek113 pred 8 rokmi a 11 m
Zajac
lttk8 pred 12 rokmi a 10 m
tak zato,,,,,,,,,,,zato,,,,,,,,,,sa uznavam
viliam200 pred 12 rokmi a 12 m
aspoň na niečo je dobrá tá zima a to že sa po cestách nemotajú takýto blázni, ok pochopím keď niekto ide na bicykli po cestách 2. a 3. triedy to beriem športovať treba, ale keď vidíte drbať sa skupinu cyklistov po ceste 1. triedy ktorý si myslia že sú asi motorky alebo čo a idú v celom pruhu a keď na nich začneš trúbiť ešte sa kukajú že či si normálny tak to je už sila, vodičák ešte nemám nijak extra dlho ale ked vidím cyklistu ktorý si ide po krajnici a vedľa neho prefrčí kamión tak mám pocit že nieje normálny a skôr chce spáchať samovraždu ako športovať
rionko pred 12 rokmi a 12 m
Nó, šliape mu to :D
crashhp pred 12 rokmi a 12 m
to bol určite NEO :D
valecnik pred 12 rokmi a 12 m
pekne si to rúbal pomedzi autá
radky pred 12 rokmi a 12 m
To tak keď Peťo Sagan sa ponáhľa do roboty :D
onelove pred 12 rokmi a 12 m
tie tiene, to je psycho :D
pekloqq pred 12 rokmi a 12 m
0:38 riaadny fail XD
melonides pred 12 rokmi a 12 m
to čo ma motorový bicygel?
phatrick pred 13 rokmi
mne sa to pači aj ked mohol zapričinit dopravnu nehodu ... mam rad adrenalin ale na horskom bajku ..
svatoslav pred 13 rokmi
Je vidět že demence se najde v každém sportu i v cyklistice...
koni20 pred 13 rokmi
len už sem prosím nepíšte že aku pokutu dostane ten kamionista :D
markaurel pred 13 rokmi
blazon mohol zapricinit havariu ohrozoval nielen seba ale aj ostatnych
felix008 pred 13 rokmi
to sa mu tam aj dobre dicha co ? :D
diangelo pred 13 rokmi
keby siel takto motorkar tak tu je 300 moralistov...
corvo pred 13 rokmi
PEŤO SAGAN trénuje na TDF :D
mamdostdlhemeno pred 13 rokmi
CHARU zase nahanaju FAninky :D :D
kerberos pred 13 rokmi
zrejme sa ponáhla na cintorín...:)