Muž pozabudol na fyzikálne zákony a chcel okúsiť, ako chutí jazda na bicykli po eskalátore. Nemohlo to inak skončiť, ako pádom. A mal šťastie, že to nedopadlo horšie.

Mozgový atlét dňaAutor: d3jvd22 442 videní

Malo to byť salto vzad (mozgový atlét dňa)Autor: mieschocker46 341 videní

Aký jeb*utý musel byť, keď ho toto napadlo?Autor: rudy11130 580 videní

Mozgový atlét týždňaAutor: zork18 837 videní

Opitý mozgový atlét mal len jedno šťastie,Autor: nadrbelka19 950 videní

Mozgový atlét aka majster mentálAutor: baltazarq26 304 videní

Fúzy si už holiť asi nebude (zapaľovanieAutor: tchoroid10 319 videní

Tupôň na bicykli ohrozoval premávku vAutor: uhorkac16 327 videní

Mozgový atlét vychádza z podzemného parkoviskaAutor: furikar79 537 videní

Keď mozgový atlét odpaľuje z balkóna raketuAutor: che25 166 videní

Mozgový atlét naháňal lajky, zapálil si vlasyAutor: buchnad5 427 videní

Mal zápchu, chcel si pomôcť vŕtačkouAutor: lukotypek43 709 videní

Chcel sa predbehnúť, no bol to hlúpy nápadAutor: shitmaster27 379 videní
brajenkotlar pred 7 mesiacmi
Cangvajcom zase sibe. Ale bicyklovy ram mu dobre vymasiroval tie jeho prepelicie vajicka 😂
tatrovkarsiltov pred 7 mesiacmi
Keby prestal prenášať váhu na bicykel, a zostal visieť iba na rukách podopretý o zábradlie, tak to dá... V tej rýchlosti ho to asi nenapadlo , asi ani mňa by😃
dilino22 pred 7 mesiacmi
Aspoň nesedí za počítačom ako danpaul
redneck88 pred 7 mesiacmi
....ludia otupievjajú....
donpaulo pred 7 mesiacmi
myslienky uzivatela fero345 ked argumentuje :D