Melbourne, Austrália. 57-ročný vodič nezvládol riadenie a vrazil so svojou dodávkou do reštaurácie. Zranil viacerých členov rodiny, ktorí tam večerali. Príčinou nehody bol alkohol - vodičovi polícia namerala v krvi 1.5 ‰, čo je trikrát viac ako povolený limit.

Alkohol za volantom 6Autor: djshogun11 642 videní

Alkohol za volantom 7Autor: p1ko18 614 videní

Ožran za volantomAutor: guzer24 240 videní

Alkohol za volantom 5Autor: placebo71 122 videní

Alkohol za volantomAutor: tigrica45 130 videní

Alkohol za volantom 2Autor: jolaus60 066 videní

Opilec havarovalAutor: katka112 372 videní

Ožran za volantom na aljašskej diaľniciAutor: dynamitero29 804 videní

Z diskotéky domovAutor: tigrica46 608 videní

Vstávaj! (Rusko)Autor: marko5542 190 videní

Alkohol za volantom sa nevyplácaAutor: pukiii6 123 videní

Ste autom?Autor: fantomas59 983 videní

A vy jste požil alkohol?Autor: dynamix42350 110 videní
herobrain pred 12 rokmi a 4 m
keď majú papierové steny :D :D ..cez železobetónový múr by tak ľahko neprešiel :D :D
ludo07 pred 12 rokmi a 12 m
ty vado a oni sa este smeju na nestasti inych to je ubohe chcel by som ich vidiet na ich mieste co by robili
delic pred 12 rokmi a 12 m
tak trošku ich vyviedol s miery ale hádam im dali iný stôl :D
onelove pred 13 rokmi
tak ako toto by som pri večeri fakt nečakal :D
godless pred 13 rokmi
chlapik si len chcel objednat jedlo so sebou :D
underground pred 13 rokmi
ale ako sa snazil prepchat silou mocou az za ten stol
rene444 pred 13 rokmi
lemon lemon lemon :D
trojanhorsee pred 13 rokmi
To je ale K....nabural a nie aby zastal ale este sa tlacil dalej je to mozne!!??
kerberos pred 13 rokmi
zrejme reštaurácia s drive-in :D
leetsy pred 13 rokmi
a pridava pridava pridava :D
castro pred 13 rokmi
Drive In v mekáči
jozeficek pred 13 rokmi
nerozum, pozatvárať a vodičský už nevrátiť...!!
iiiisuzyiiii pred 13 rokmi
Pil si? Pil si?
dar3xgaming pred 13 rokmi
Takýchto lúdí riadne zbiť a možu sa utopiť vo vlastnej kaluži krvi !!!
spierro pred 13 rokmi
To teda bola riadna donážková služba... Rovno do domu.
1kalkulacka1 pred 13 rokmi
Ked ma clovek zlu naladu staci prist na mojevideo precitat si komentare k videam a hned sa smeje :D
nezmo32 pred 13 rokmi
Ninjááá
aiana pred 13 rokmi
jedineho koho mam rada ked hra opiteho je Stefan Skrucany,
http://www.youtube.com/watch?v=sh6CDNKGHq8
-Skrucany -triezveho ma nedostanu ))))))
stewiegriffin pred 13 rokmi
hah. to je nič povedal Ján Slota
kislek pred 13 rokmi
budovy z dreva tak nech sa nečudujú