Alkohol z volantom ničí životy. Buďte zodpovední!

Alkohol za volantom 6Autor: djshogun11 642 videní

Alkohol za volantom 7Autor: p1ko18 614 videní

Alkohol za volantom - pohľad zo strany obeteAutor: v4v86 448 videní

Alkohol za volantom 5Autor: placebo71 114 videní

Motorkárov darček za SMS-kovanie za volantomAutor: dougquaid45 305 videní

Alkohol za volantomAutor: tigrica45 130 videní

Alkohol za volantom sa nevyplácaAutor: pukiii6 122 videní

Alkohol za volantom 2Autor: jolaus60 064 videní

Opitý vodič za volantomAutor: mladyjunak9 297 videní

Keď ste opitý, nejazdite!Autor: joller16 422 videní

Blondínka a MercedesAutor: cyberwhore62 292 videní

Z diskotéky domovAutor: tigrica46 608 videní

Ožran v dodávke narušil rodinnú večeruAutor: 12error19 492 videní
clovek113 pred 6 rokmi
ak by som toto zažil a prežil v zdraví, po zotavení zo šoku by som sa s tími kktmi za stenou pozhováral o živote.. ale asi by som to neprežil, porazilo by ma
savagee23 pred 10 rokmi a 2 m
no to by ten jeden drink musel byť poriadny veru, aby mau nejaký účinok... P.S. pre navážačov - keď som autom tak nepijem ;)
filipes666 pred 11 rokmi a 3 m
Ľudia veď rozmýšlajte preboha však to je len hrané a nie skutočná nachytávka !!!
clifford pred 11 rokmi a 4 m
A takéto nachytávky privádzajú infarkt.
werti pred 11 rokmi a 10 m
život za volantom niči alkohol ;)
crashhp pred 12 rokmi
just si nechám repráky naplno aaach :D som sa zľakol kua
amg pred 12 rokmi
kokos to by bol infarkt keby som tam :D
mefistofel pred 12 rokmi a 1 m
za to ze clovek ide autom neznamena ze musi pit.... v bare nemaju len alkohol.
rolandjx8p pred 12 rokmi a 3 m
Boha oca, ja som sa komplet celý dosrau... Ale oni sa dosrali viacej...
wewafrain pred 13 rokmi
A vysvetlil niekto tým chudákom pointu? :D
palo8403 pred 13 rokmi
ja by som sa asi posral
weronorew pred 13 rokmi
Iný ľak som mala :/
godless pred 13 rokmi
preto nepijem alkohol z volantom :D
jorg pred 13 rokmi
setci odleteli
dragonman pred 13 rokmi
... moment hladam srdce ...|,... a tu je :D .../|,...
tigrica pred 13 rokmi
pustite si to naplno :D
elgringo pred 13 rokmi
som sa naplasil jak pes :D
paquik pred 13 rokmi
tri rozbité zrkadlá, bude to 21 rokov smoly kámo :D
xerxesxi pred 13 rokmi
vzdy pred jazdou si dam jeden az dva poldeci, menej sa potom bojim, a netrasu sa mi tak ruky. Dokonca lepsie radim rychlosti a nemylim si tak pedale :-)
singles2 pred 13 rokmi
Strašne dlho mi trvalo kým som môjho chlapa naučila chodiť len triezveho autom. Aj keď si teraz ostatní myslia že som panovačná ovca :D ja si ho zabiť nenechám ... Myslím že to patrí k najhlúpejším veciam čo človek môže robiť. Takto sa hrať so životom....