Madunice/Drahovce - tieto 2 obce v Trnavskom kraji sú výnimočné osobami slobodného prejavu. A samozrejme plus alkoholu, ktorý napomáha k množstvu fantázií pri vode :) (načo nôž, keď mám platobnú kartu VISA, na ktorej aj tak nič nieje!!)

Medzičasom niekde na Slovensku (stanovačka)Autor: dinusko29 829 videní

Stanovačka v KomjaticiachAutor: lydkah6 182 videní

Ruská stanovačkaAutor: prcmucha43 110 videní

Inverzia na RokošiAutor: tomassun3 262 videní

Rusi narušili ukro stanovačku.Autor: bananqtz1 386 videní

Medzičasom niekde na SlovenskuAutor: ridix75 153 videní

Stanovačka u FicaAutor: dz3ma6 422 videní

Frenkiho Oslava narodenínAutor: delic2 544 videní

Medzičasom niekde v NemeckuAutor: rasto21011104 581 videní

Medzičasom niekde v Rusku 2Autor: 2xmartin39 519 videní

Selfie z RuskaAutor: moriak38 331 videní

JACKASS Madunice part#1Autor: mcgo16 094 videní

Medzitým niekde na ruských cestáchAutor: rocketbunny12 826 videní
fajnchalanisko pred 3 rokmi a 9 m
Slušný chlap má pri sebe vreckový nožík...😉
clovek113 pred 7 rokmi
jééj, zayebaní až po lakte
jarosvalba pred 10 rokmi a 2 m
Ani stanovačka, ani opekačka ale sockarina!
halayoda pred 11 rokmi a 3 m
chlapci vynašli teplú vodu :) vyborne
lesgov pred 11 rokmi a 6 m
infekcia
lovenature pred 12 rokmi a 1 m
Nič výnimočné, ja som s občianskym už zvládla tiež dosť veľa vecí :D
galileo26 pred 12 rokmi a 5 m
najlepšie an celen karte chutia úroky a poplatky za vedenie účtu :D
misooo1 pred 12 rokmi a 11 m
kde mali stan? :D
semtex87 pred 12 rokmi a 12 m
ani ma nenapadlo ze sa da kreditka tak dobre vyuzit
amber pred 13 rokmi
tú kreditku odkukali od MR. Beana.. scénka v parku, ako desiatuje.. Poriadna trapošina.
grapowski pred 13 rokmi
a nezdá sa vám, že tie balenia tresky šalátu sú rokmi stále menšie a menšie ?
qisk pred 13 rokmi
normálne som ostal hladný :D
kerberos pred 13 rokmi
boha, mám nové využitie pre svoju kreditku keď tam už nič nemám :)
sibec pred 13 rokmi
zabita 1:17 min mojho života
udrzbarpopisov pred 13 rokmi
nepripada mi to uz ani dako moc vtipne, natieranie peciva obcianskym je na intraku bezna vec....
bahramji pred 13 rokmi
stavim sa ze ziaden z nich nemal este zensku
gza pred 13 rokmi
pointa videa je že su retardovaní :D
yossi21 pred 13 rokmi
najprv kartu poobchytkaju predavacky z tesco a teraz si s tym rozky mazu:-) stretneme sa na infekcnom..:-D
jim134 pred 13 rokmi
Neskôr s tým šli ešte aj drevo narúbať :)
martin500600 pred 13 rokmi
boha objav roka !!!