Stanovačka, opekačka, táboračka, špekačka a ... - no prosím, takže tak ...
Matovič čaká na čas kým budú veci ešte horšie ! Ako keby to tu nebolo ešte všetko dostatočne zlé a skorumpované, ako keby tu ešte nebola dostatočne veľká bieda, mizéria, hlad, beznádej a zúfalstvo !

Kde to žijeme? 102Autor: dz3ma13 336 videní

Kde to žijeme? 92Autor: dz3ma5 295 videní

Kde to žijeme? 109Autor: dz3ma3 588 videní

Budeme voliť Fica až do smrti!Autor: dave777148 576 videní

Kde to žijeme? 100Autor: dz3ma3 876 videní

Kde to žijeme? 91Autor: dz3ma9 220 videní

Režim v ktorom žijeme správne pomenoval RudolfAutor: ezechyel9993 180 videní

Slovenský Opern Bál 2013Autor: dz3ma4 181 videní

Rudolf VaskýAutor: ezechyel9998 791 videní

Kde to žijeme? 89Autor: dz3ma3 932 videní

Kde to žijeme? 78Autor: dz3ma4 198 videní

Kde to žijeme? 147Autor: dz3ma2 721 videní

Kde to žijeme? 138Autor: dz3ma4 478 videní
milandavid25 pred 12 rokmi a 6 m
je tu fasisticky a je to pravda
milandavid25 pred 12 rokmi a 6 m
velmi suche v tipi
pilgrim pred 12 rokmi a 11 m
komunistický buzerant jak aj všetci ostatní tam hore
kingpin444 pred 12 rokmi a 12 m
Matovič je chudák...Všetci kradnú a Matovičovi nekúpia ani lízatko :D:D
pseudonka pred 13 rokmi
to si natáčal ty dz3ma?? :D:D
puska pred 13 rokmi
To čo je za debila?? :D :D zavrieť do špajzy :D
pukiii pred 13 rokmi
V niecom sa mi jeho videa pacia a v niecom nie... hlavna chyba je v jeho vyjadrovani a niekedy az smiesnych nazoroch...
matuzalem pred 13 rokmi
fico sa stazoval ze mu tak ktosi požral egreše
silence23 pred 13 rokmi
neznasam tohto pajaca...
viky77 pred 13 rokmi
Chcete počuť vtip?.......................................................................... Slovensko je právny štát :D
helios pred 13 rokmi
trapné , úbohé a zbytočnéé......... inak zaujímavý popis ! tá ,,bieda, mizéria, hlad, beznádej a zúfalstvo ,, to je kde ??? lebo bez peňazí bude hladovať a v beznádeji aj anglická královná ! radšej si nájdi poriadnu robotu a budeš sa mat dobre.........