Posunkový preklad rapového koncertu?

zobraziť viac ↓
lajkit 19 254 videní

Prekladať rapové koncerty do posunkového jazyka, tak to som ešte veru nevidela.

  • Kvalita: HD NQ LQ
  • Zverejnené: 21.6.2013 13:36
  • Páči sa: 49% (87 hlasov)
  • Obľúbené: 21
  • Komentárov: 76
  • Dľžka: 0:27
  • Kategória: hudba
  • Tagy: koncert, preklad, posunková reč, posunkový preklad
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (76)
zobraziť viac ↓
  • palivar pred 12 rokmi a 7 m
    ale ide jej to aj tam zapadla

  • jozeficek pred 13 rokmi
    nato treba aj posunkovú reč? :D veď oni sami hýbu rukami, tak načo posukovú reč...:D

  • ben123 pred 13 rokmi
    ešte mikrofón do ruky a zapadla by :D

  • jurgiano pred 13 rokmi
    vy ste uplny debily ... nie každy sa narodí zdravý budte radi že vy počujete.

  • milko pred 13 rokmi
    niektori rapperi to robia i za nu :D

  • azaracchan pred 13 rokmi
    profesionalka :)

  • mcrhcp pred 13 rokmi
    WU TANGGGGGG

  • issuething pred 13 rokmi
    Teraz si predstavte tých, čo si to zapnú bez prečítania popisu a bez zvuku :)

  • bozko pred 13 rokmi
    K rapu vcelku neprechovávam nejaké sympatie, ale musím uznať, že už len tá myšlienka je riadne zložitá. A oni to zmákli! TOP a veľký lajk za to, že sa snažia spájať ľudí!!!

  • kackooo pred 13 rokmi
    Wu tang clan !!!!!!

  • 2552unkown pred 13 rokmi
    A ? Ved tie texty sa nauci pred koncertom a potom uz len podla pesnicky dava posunky :)

  • hydr0 pred 13 rokmi
    škoda že má každá krajina inačí preklad moja mama je nepočujúca :D Pustil by som jej to :D

  • sandrahoff pred 13 rokmi
    ja jej vobec nerozumiem, co hovori?

  • jamiechris pred 13 rokmi
    To je o zážitek, jako nerozumět politice a jít se podívat na Obamu v Praze nebo když kamarádka jede do Barcelony na clasico a ani neví, co je offside :) Chybí jim jen slyšet hudbu a to si představí (a nebo ne, naštěstí jsem to nikdy nezažil, ale i tak to je pro ně zážitek a nesedí doma na gauči) ...

  • keensteel pred 13 rokmi
    lidicky...... ved toto je WU-TANG CLAN!!!!! a hraju pesnicku SHAME ON NIGGA :) :) :) .... fuu ich som ozaj dnes necakal medzi dnešnými videami... WU FOREWER!!!!! R.I.P. ODB

  • michalmichal pred 13 rokmi
    tie posunky vyzeraju celkom coolovo :D

  • saro93 pred 13 rokmi
    lysohlávky učinkuju:d

  • patrixo pred 13 rokmi
    jee to je milé, že hip-hoperi myslia aj na handicapovanych ludi :)

  • poopo pred 13 rokmi
    ludia by uz mohli prestat nadavat na ostatne hudobne zanre...alebo aspon nech si to nechaju pre seba ja tiez napr rap nemusim mam rad tvrdu hudbu ale tieto detinske hadky co je lepsie ma uz presli davno

  • mrpric3 pred 13 rokmi
    chcel by som vidiet preklad ,,all my niggas,, :D