Keď je vodič Mercedesu lenivý zaradiť spiatočku.

Zachránilo ho otvorené oknoAutor: halamadrid2 666 videní

Coca-cola zvalcovala pánka v SL55 AMGAutor: kameranaceste42 891 videní

PE-871CL (arogantný Slovák na Mercedese)Autor: brontochront116 026 videní

Pán DEBIL na Mercedese (Poľsko)Autor: buchnad20 162 videní

Preliačené dvere? Žiaden problém!Autor: henrich1868 572 videní

Divoký autobus a uponáhľaný chodecAutor: antverti21 794 videní

Ti dzigá v hlave? (klasiky slovenskéhoAutor: sklegendy12 275 videní

Poľskí lovci gitu - Mercedes SprinterAutor: muerte60 664 videní

Blázon v Mercedese v Poľsku terorizovalAutor: slivec17 109 videní

Keď Tesla pohladí MercedesAutor: sagamartin38 498 videní

Denník kamionistu: Spachtoš v MercedeseAutor: hosentroger34 363 videní

Top Gear - policajti v Dubaji ešte nevideliAutor: kifflom12 905 videní

Pako v Mercedese. Dnes pri Lozorne...Autor: milanos2 936 videní
kamaro pred 13 rokmi
pali mu toooooo? hehehe
jurif1 pred 13 rokmi
Dnes sa mi splnil detský sen-pár hodín som sa vozil na CLK 230 kabrio....je to šupa auto:):)
mrpric3 pred 13 rokmi
nasiel som si kameru do auta s displayom za 25€...to sa oplati...
davidguetta pred 13 rokmi
VIETE ŽE : Charlie Chaplin sa potajme zúčastnil na na súťaži Podobám sa na Charlieho Chaplina a vyhral 3. Miesto.
stick87 pred 13 rokmi
nepustil by som ho. nech sa zaradi ako normalny clovek. vsedci ostatny tam mozu cakat a stat ale on si to sekne z prava a popod spagat sa vopcha pomaly na zaciatok kolony a to boh vie kolo aut obehol co nebolo vidiet ...
singermato pred 13 rokmi
ma niekto tu kameru aj na SLovensku do frasa, ci to je original pre rusov, lebo len tam sa furt nieco deje?
underground pred 13 rokmi
panko
kawasakininja pred 13 rokmi
striedavé radenie :D :D
mamdostdlhemeno pred 13 rokmi
noa ? :D šikovny :D
laskacik3 pred 13 rokmi
minule som pri parkovaní tiež podcenil takú pásku ktorá sa mi obtrela o dvere a do teraz tam mám čiaru po nej spálila farbu či čo ako sa trela ....
fastas pred 13 rokmi
komu tym pomohol?
damca pred 13 rokmi
Ja si skôr myslím, že takto by to nik nevymyslel! Čiže na rozdiel od nás má ,,godži,, :D
dejvcz pred 13 rokmi
Jsem doufal že si tu káru potluče no tentokrát bohužel tak snad příště :)
carbon14 pred 13 rokmi
debil...rychlejsie by bol keby sa zaradil ako clovek...
rechtar pred 13 rokmi
velmi mu to pomohlo
alfaomega pred 13 rokmi
podla vsetkeho to tak robi kazde rano ked ide do roboty,bo je vidiet,ze je uz v tom zbehly :D
saro93 pred 13 rokmi
tak toto je lenivosť lvl 100:d
dzonmeklejn pred 13 rokmi
ze lenivy zaradit spiatocku, praveze rozmysla a poriesil to najlepsie ako mohol :P
renderkot pred 13 rokmi
Ty kokos tak toto je neskutocne.. Uplne som z toho hotovy.. Brutal video
joho pred 13 rokmi
ja osobne by som ho nepustil :D