⚠️VAROVANIE: VULGARIZMY! Video bolo natočené Slovákmi počas jazdy niekde u našich severných susedov. Blázon v Mercedese zámerne ohrozuje ostatných vodičov. Snáď ho už polícia odchytila.

Tupohlav na Mercedese „myšičkoval” v plnejAutor: kalatrava17 253 videní

Po ceste ľudia jazdili ako blázni, pratiaAutor: jigsaw17 676 videní

Obrovský ožratý "chlap" terorizoval ÍrskoAutor: vydriduch36 662 videní

PE-871CL (arogantný Slovák na Mercedese)Autor: brontochront116 026 videní

Ruskí policajti dolapili nebezpečný sankárskyAutor: arectorpili4 399 videní

Prepnutá žena na ceste (Poľsko)Autor: batuchan7241 510 videní

Snáď si si nemyslel, že sa bez následkovAutor: godzilla8 619 videní

S palicou demoloval autá v premávke, čakal asiAutor: lezak60019 338 videní

Keď policajti na ceste naštvú ostatnýchAutor: naceste19 884 videní

Motorkári na cesteAutor: suky9 112 videní

Super Mario jazdí na novom Mercedese GLAAutor: kedzbe31 946 videní

Jeden jesenný piatok v PoľskuAutor: peklo2232 965 videní

Hlupák v Mercedese mal obrovské šťastieAutor: ceculiak27 036 videní
1f2t3s4h pred 10 mesiacmi a 3 t
zaujimave ze ma nejaki traja retardaci vyminuskovali za to ze som napisal ze na pristavnom moste takychto dementov stretnete kazdy den, asi to boli prave ti co ich stretavam 😂 ze pozdravujem tragedov
rabokarabekian pred 11 mesiacmi a 3 t
HA, ja na mojom Peugote 301 by som do neho pekne dzugol :-D moja skoda 20 , jeho 2000
gazemberg pred 11 mesiacmi a 4 t
fúúú. len sa mi zdvihol tlak
majoo666666 pred 11 mesiacmi a 4 t
Pit manever a ideš dalej :-D
wampirus pred 11 mesiacmi a 4 t
len by som mu ukázal kameru v aute, mobil a volal by som políciu ..
sirsalem pred 11 mesiacmi a 4 t
idealne zobrat nejake starsie robustnejsie auto (napr. bmw7 e65) a nebrzdit :D
sp33dy pred 11 mesiacmi a 4 t
Tak z mojimi nervami by to nedopadlo dobre, pre oboch...
krater1 pred 11 mesiacmi a 4 t
nema ho kto s bejzbalkou pomasirovať
krater1 pred 11 mesiacmi a 4 t
zdrogovany je podla mňa
skraby pred 11 mesiacmi a 4 t
mu jeblo z platenie leasingu :D
xy pred 11 mesiacmi a 4 t
P I T manever a potom ho dobre vyfackat pastami🤜 Predpokladam,ze to bol nejaky curacik ktrory si ho pri manevroch honil 🤔 😁 Mal stastie,ze nestretol Rusa s Ladou 1200 :)
ddaedalus pred 11 mesiacmi a 4 t
Toto je on https://www.facebook.com/profile.php?id=1417768367
tonda249 pred 11 mesiacmi a 4 t
Zastrelit ... k comu je taky dement dobry ?
pengulus3 pred 11 mesiacmi a 4 t
Toto su fakt dementi. Druha kategoria su retardi, co sa vlecu a ked ho ides obehnut tak potom prida 😤
parfi pred 11 mesiacmi a 4 t
škoda, že tam nenarazil na nejakého týpka, ktorý by mu vymlátil predné zuby, rozjebal späťáky a kľúče zahodil do poľa...zaslúžila by si to táto zbytočný ľudská existencia
pisiak pred 11 mesiacmi a 4 t
som čakal že sa nájde niekto a dobre mu to narafa
anagkh pred 11 mesiacmi a 4 t
vyhoda auta na operak, nemaznal by som sa ako som sa uz v minulosti nemaznal chlapcek mal 100% vinu, aj usiel z miesta kde zapricinil koliziu, mal na krku TC, 3.rocna podmienka + zakaz na 10 rokov 🤷 ♂ , uz domachroval, a kamerka do auta je na nezaplatenie, odporucam, pri dokazovani ziaden problem
marek002 pred 11 mesiacmi a 4 t
👊🦶🦵🤜😵
rexxar pred 12 mesiacmi
On si isto myslí aký je frajer, pritom to je obyčajný gadžo. Tak vám poviem .. aristokrat to isto nie je
ondopotkan pred 12 mesiacmi
To neni blázon , ale kus k0kOta. doživotní zákaz viesť motorové vozidlo. Ale ja mávam tiež štastie na takýcto idiotov.