Tohto krásavca (samca) som našiel na ceste ležiac na chrbte. Nevedel sa otočiť naspäť na brucho, tak som mu trochu pomohol. Rovné povrchy robia týmto velikánom problémy. Video je nebolo editované-kolorované...

Roháč veľký, Lucanus cervus, Roháč obecnýAutor: ondrej292 181 videní

Roháč obyčajnýAutor: vnimac12 514 videní

Roháčik obyčajnýAutor: fotograf6 237 videní

Veľký chrobákAutor: brekeke43 132 videní

Corydalus cornutus - hmyz, ktorý vám naženieAutor: kedzbe15 024 videní

Epický súboj roháča s nosorožíkomAutor: hlavotis24 193 videní

Nosorožtek obyčajný - silák medzi chrobákmiAutor: dokumentaris15 283 videní

Zlatoň obyčajný (240 FPS)Autor: fotograf7 846 videní

Veľký chrobák vyskúšal bongoAutor: vincentvega5 614 videní

Fuzáč veľký (Cerambyx cerdo)Autor: fotograf12 923 videní

Urastený svrček jeruzalemský (StenopelmatusAutor: biolog20 993 videní

Chrobák alebo lietadlo? (Herkules antilský)Autor: risebe46 610 videní

Reportér vs. chrobákAutor: benyxxxx23 537 videní
clovek113 pred 6 rokmi a 9 m
nádherný exemplár
svagorapes pred 8 rokmi a 10 m
ale fajne Roháč .. Gryzie ??
posledneslovo pred 8 rokmi a 10 m
Krasny. Zaujimave je ze som rohaca nikdy v nasej prirode nevidel.
altair1 pred 11 rokmi a 7 m
takého nájsť tak ho fotím pol dňa krásny
dtatko pred 12 rokmi a 10 m
nádherný kus už roky som roháča nevidel naposledy ako decko to ich bolo všade dosť , teraz ich nejako nevidieť :( pekné video ...
brontoskorpio pred 13 rokmi
:D
telefonbudka pred 13 rokmi
pekne konecne niekto normalny
riesenie pred 13 rokmi
ved ten by ti rozhryzol tepnu za 8 sekúnd :D (halo)
lili1181 pred 13 rokmi
Fuuuj hneď mi naskočila husia koža!!! Toto by som do ruk nebrala!!!
rajzen pred 13 rokmi
Toto ma raz pokusalo ked som bol maly, chcel som to zobrat prec z cesty, lebo je to tusim zakonom chranene a nejak mi to kuslo do ukazavaku nevedel som to dat asi minutu dole az som spanikaril a zacal trepat rukou az vyletel niekde do travi....celkom hlboke ranky som mal po oboch stranach prsta.
miky821 pred 13 rokmi
Ale nechytil by som ho do ruky :D
pepaa7 pred 13 rokmi
podle mě nejhezčí brouk :)
viemalenepoviem pred 13 rokmi
Dlhé roky ich nebolo vidieť, konečne sa opäť začali objavovať. Nádherný chrobák.:D
ryan28 pred 13 rokmi
a rohac doma vysvetluje...slniecko pali a ja si lezim len tak na chrbte ked v tom...
tomybr pred 13 rokmi
je ze mu prehryzne zily aspon...a nic
maario pred 13 rokmi
krásne zviera (hmyz)
corf pred 13 rokmi
šak aj chrobák je len človek :]
dar3xgaming pred 13 rokmi
Roháč je jediný chrobák , ktorého sa nebojim (fobia)...
brutal pred 13 rokmi
krasavec
sapler pred 13 rokmi
takehoto dospeleho som nevidel už niekolko rokov, tento rok iba jednu samičku aj tu dali dole tie hlupe sliepky