Reportérovi sa stala menšia nehoda, na ktorú hneď tak ľahko nezabudne. Pri natáčaní reportáže mu priamo do úst vletel nejaký veľký hmyz. Chrobáka žiaľ musel prehltnúť. Inak video zachytáva aj ďalšiu nezvyčajnú situáciu. Neviem síce o čo tam ide, ale všimnite si vzadu za moderátormi (vonku) tých ľudí...

Chrobák vs. reportérAutor: katka30 794 videní

Korytnačka vs. reportérAutor: benyxxxx16 758 videní

Lama vs. reportérAutor: benyxxxxx17 298 videní

Legenda hovorí, že reportáž dodnes nedokončilAutor: melampyrum25 050 videní

Toto je reportér!Autor: scafo46 518 videní

Veľký chrobákAutor: brekeke43 132 videní

Drsná lama vs. reportérAutor: marlborka2021 373 videní

Myslel si, že s lemurmi natočí bombovúAutor: conan29 211 videní

Krava vs. reportérAutor: lokes56 280 videní

Skrytá kamera - HmyzAutor: flexio5 354 videní

Prichytený moderátorAutor: shark1229 725 videní

Demonštrant vs. reportér ČTAutor: easyqwertz56 504 videní

Reportér na strelniciAutor: marcello1136 630 videní
slovodobitky pred 8 rokmi a 9 m
a to len tak? Bez chleba zase?
anchorage pred 14 rokmi a 1 m
ja som si už myslel že ho v 0:27 sekunde ide z ucha vybrať :D :D
luky2525 pred 14 rokmi a 3 m
Si predstavte keby to bol sršeň :d :d
suppo pred 14 rokmi a 5 m
Este, ze tam nelietala cajka :D
wany pred 15 rokmi a 10 m
aky rááád že sa najedol :D
rider26 pred 16 rokmi
Uz tam chyba len slogan "Orbit,po akomkolvek jedle"
tiby pred 16 rokmi a 1 m
otvor usta, dam ti chrusta :D
iceicebaby pred 16 rokmi a 1 m
a o ranajky ma postarane.. :D:D
airia pred 16 rokmi a 1 m
no fuj nechcela by som :D:D:D
skipper pred 16 rokmi a 1 m
človek v spánku za život zkonzumuje okolo 10 chorbákov alebo pavukov :)....takže jedna mucha hore dole :) nič mu neuberie zo života
conclin pred 16 rokmi a 1 m
vzadu uz protestovali ochranari proti konzumacii nevinních zivocichov
ferante77 pred 16 rokmi a 1 m
celad tavovita...........dobreeeeeeee
andrejko1478 pred 16 rokmi a 1 m
a jakych ludi v zadu ?? :D
mrtvica007 pred 16 rokmi a 1 m
Nejake bielkoviny naviac
pitelhowen pred 16 rokmi a 1 m
ved to je teraz moderne chrobakov a cervikov a neviem co vsetko zrat nie? :D
griffin pred 16 rokmi a 1 m
A veceru ma za sebou :D
roubbbi pred 16 rokmi a 1 m
cez leto by som ho zobral domu,bol by zneho dobry lapač much a inej havede...
rapper pred 16 rokmi a 1 m
amerika=fastfood :D:D:D
19winco91 pred 16 rokmi a 1 m
sere si do huby tak mu tam mucha daka vletela :D :D
dzaro91 pred 16 rokmi a 1 m
Beerov Grilsov otec :):D