V tomto prípade asi veľkú rolu zohral alkohol.

Prostitúcia v Trebišove - reportážAutor: copersvk42 629 videní

Poriadne vyleštené oknáAutor: angerfistt991 videní

Prvomájový budíček v TrebišoveAutor: zolo119 667 videní

Bežný deň černochaAutor: vincentvega20 214 videní

Tuning Trebišov 2009Autor: gerremi9 171 videní

Deň z pohľadu školáka v RuskuAutor: zabozako11 849 videní

Ruská bytovkaAutor: 8ares835 034 videní

Bežný deň za polárnym kruhomAutor: bbkraj1 949 videní

Pozor na otvorené okná!Autor: angerfistt896 videní

Žiaka nahovorili, aby vyskočil z okna (ktoAutor: angerfistt18 364 videní

Ďalší bežný deňAutor: vsetkobsadene9 526 videní

Exibícia Trebišov (StuntForFun)Autor: blackcanarias1113 733 videní

Best TecktonikAutor: rastososna5 240 videní
jarozmi pred 12 rokmi a 6 m
guta ciganska
wahiro pred 12 rokmi a 12 m
takže nakoniec to s nim dopadlo dobre? :(
riadnysnicel pred 13 rokmi
tak toto sa deje asi v každej osade... http://bit.ly/p7qDO2
ebe pred 13 rokmi
no ty kokso a o chvíľu dostanú soc.dáfky..
xpromile pred 13 rokmi
a ja cakam ako chuj kedy spadne a nic :D
bobalkinson pred 13 rokmi
cigani niesu moji spoluobcania .su to problemovy pristahovalci z indie a ja ich tu nechcem
pitoculi pred 13 rokmi
TV dat is normal
kamaro pred 13 rokmi
škoda to je že len druhe poschodie
khowk pred 13 rokmi
Od dnes abstinujem :D
sifo44 pred 13 rokmi
Ja by som ho asi neudržal ... :D
kritikmojevideo pred 13 rokmi
take máme v KE aj na Luniku 9...aj teraz tam bola záchranna akcia...dve požiarnicke auta...len neviem co isli zachranovat...ci spoluobcanov alebo travnik...
dubacik pred 13 rokmi
Kto je zvedavý na zgerbeš cigánsku?
h1n1 pred 13 rokmi
nechapem, o co sa jedna? :D
phoenixx3 pred 13 rokmi
na co to sem davate ked nepadol :D
niko299 pred 13 rokmi
Nebirujéeeem mamoó puštím še dolou uáaach :D :D odpadol som :D
alirijopajba pred 13 rokmi
pripomina mi to prihodu podobneho charakteru z pred 15tich rokov, ja som bol vtedy podobne ako tie deti v dave a Palo visel zo 7 poschodia, len s tym rozdielom ze mi sme ho este hecovali Palo skoc ! Palo skoc ! :D
kacena93 pred 13 rokmi
džamóoóóóre....ach a v tejto rozpravke neni stastny koniec :( :D
freeco3 pred 13 rokmi
cigancata dole uz cakali kedy spadne ze ho zjedia
tigrica pred 13 rokmi
deti mali skolu v prirode :D
tomasnr1 pred 13 rokmi
jak splýval s fasádou :D