Omsk, Rusko.
Ďalší Rus vypadol z okna..
Nie je známe, či sa jednalo o opozičného politika alebo novinára, prípadne len nespokojného občana so životom v Rusku.

Rus si odskočil na parkoviskoAutor: angerfistt831 videní

Ruský spôsob kontroly výšky snehovej pokrývkyAutor: angerfistt866 videní

Ruský Windows #04Autor: angerfistt672 videní

Skočím odhádzať snehAutor: angerfistt1 125 videní

Skočím si do auta po kondómAutor: angerfistt892 videní

Rus skočil z okna s medzipristátímAutor: angerfistt1 335 videní

Ruská obľúbená samovraždaAutor: angerfistt1 226 videní

Nebezpečné ruské chodníkyAutor: angerfistt694 videní

Ruská tradíciaAutor: angerfistt719 videní

Ruský Windows #08Autor: angerfistt519 videní

Rus plachtil čtyři patraAutor: angerfistt901 videní

Skok balkónovýAutor: angerfistt822 videní

Voloďa urobil dojem na ženuAutor: angerfistt894 videní
efajka pred 1 rokom a 8 m
ake kraasne,vyspele a jednoduche.buch
petkon18 pred 1 rokom a 8 m
prezil? je mozne, ked myslel politicky..
tonda249 pred 1 rokom a 8 m
Rusko je kraaaasne, Rusko je vyspeleeee len tam skacu ludia z okna