Idiot na svojej dlani odskúša silu fúkacej zbrane na šípky.

Takto sa zohneš, pokrčíš kolená a skočíšAutor: kalatrava16 950 videní

Šípka v RukeAutor: jb14 741 videní

Keď dáš idiotovi zbraň do rukyAutor: haizel14 843 videní

Keď si už zachrápal, tak nám aspoň zahrajAutor: kalatrava25 656 videní

Tradičná čínska bojová zbraň zvanáAutor: hahaha1814 246 videní

Rovno do kalužeAutor: almano14 872 videní

Takhle se skáče šipka!Autor: bananqtz2 538 videní

Idiotizmus bez hraníc - šípkyAutor: enigma23 896 videní

Šípka do jazeraAutor: katka70 838 videní

Modelke stúpli do hlavy bublinkyAutor: yannik38 980 videní

Skutočný Škorpión z Mortal KombatuAutor: tristan320 891 videní

Ako spoznáš na strelnici IDIOTA?Autor: lezak60011 961 videní

Najnovšia zábavka miestneho mrožaAutor: minnietut27 769 videní
wahiro pred 12 rokmi a 11 m
Neni idiot neni blbec, vy a ja sme zbabelci :D
johnyrambo pred 13 rokmi
Idiot... Toto si poradí s dverami. A domorodci to majú na Slonov... http://www.stream.cz/nicenipovoleno/811913-niceni-povoleno-foukacka Typický Američan... Potlesk. Nabudúce poprosím šípky napustene jedom.
oron7210 pred 13 rokmi
vypada jak Bear Grylls
ftackar pred 13 rokmi
do cicky nech si necha fuknuť
sisus pred 13 rokmi
blbec!!
tigrieoko pred 13 rokmi
no jasne chlap :D
lowec81 pred 13 rokmi
to jak major Majsner ked lovil tie muchy:D ale zastrielat si z toho musi byt sranda
zecmipenis pred 13 rokmi
popravim popis..idiot skusa na svojom kamaratovi fukaciu zbran
milko pred 13 rokmi
ja by som mieril medzi oci :D
easton257 pred 13 rokmi
noooo vidiš moj aky si j*bnutý
darkin25 pred 13 rokmi
pls neviete kde sa da kupit take flusatko? :D
jorg pred 13 rokmi
nehcpem ludi co to tu komentuju je to jeho zdravie tak si snim moze robit co chce,ale zase nemusel to davat na net.
jozeficek pred 13 rokmi
naúšnicu nechceš? alebo piercing obočia? aj to ti spravia...:D
mikrasnan pred 13 rokmi
čisty debil
stberco pred 13 rokmi
nechapem naco bol v trenkach ? -_-
markelof pred 13 rokmi
Kamoš si takú kúpil je to fakt sila.
bastrngac pred 13 rokmi
Hmm durchom?? :) to by som ani ja necakal :D
ringla pred 13 rokmi
:D...urcite taku silu necakal podla mna :D...
hyle pred 13 rokmi
ten si tak skoro nevyhoní :D
kuchtik3221 pred 13 rokmi
Človek by nepovedal , že také dačo môže mať takú silu .