Ľudia s úžasom sledovali, kam si to namieril veľký mrož. Vošiel na mólo, preliezol cez zábradlie a skočil si šípku do oceánu.

Mrož a saxofónAutor: excellent36 251 videní

Medveď vs. mrožAutor: leviathan80 437 videní

Cvičený mrožAutor: akto15 256 videní

Pískajúci mrožAutor: tigrica10 860 videní

Cvičiteľov obľúbený trikAutor: prcmucha105 839 videní

Mrož potešil malú slečnuAutor: l3bron20 468 videní

Mrož RockyAutor: titi4462 345 videní

Tancujúci mrožAutor: marlborka2021 543 videní

Mrož vysvetlil Rusom, že sú na cudzom územíAutor: angerfistt833 videní

Kitesurfer preskočil móloAutor: che11 094 videní

MrožAutor: katka47 714 videní

Ulovili to, čo nechceli! (Rusko)Autor: godzilla46 640 videní

Trochu sme šuchli mólo, nevadí?Autor: buchnad21 048 videní
dzindzik pred 10 rokmi
mroz? co si mal z biologie?
rakim49 pred 10 rokmi a 1 m
Rebel:D
gramel pred 10 rokmi a 1 m
Aj tak to robil len kvôli tej pipke na pláži.
joemoney pred 10 rokmi a 1 m
Kua je väčší frajer ako hocikto hocikedy bude :D
mustafa2310 pred 10 rokmi a 1 m
Určite ho kamoši hecovali že to nedá :D
lacoste08 pred 10 rokmi a 1 m
Zopakovať biológiu druhého ročníka, sekcia - rozdiel medzi mrožom a uškatcom :D
afekt pred 10 rokmi a 1 m
ak to je mrož tak ja som nosorožec
welder pred 10 rokmi a 1 m
myslím že je to uškatec a robí to preto aby za takúto frajerinu opíchal najlepšie samičky..
elvistosomja pred 10 rokmi a 1 m
Žena ho opustila tak skočil z mosta.
t0neja pred 10 rokmi a 1 m
Spadl jak hovno do záchoda ..
morello pred 10 rokmi a 1 m
Autor videa by si mohol občas dať aj niečo do gúglu... keď toto je mrož tak ja som obamova pravá oblička !
betaar pred 10 rokmi a 1 m
Mäsiar hned s vozikom pribehol :D
adam2112 pred 10 rokmi a 1 m
nema nahodou mroz velke kly? toto bude tulen alebo uskatec
lnttnl pred 10 rokmi a 1 m
Hm kto vie ako chutí mrož
mnom pred 10 rokmi a 1 m
0:24 jak ide stym vozikom zanim a ta biela masiarska zastera nevesti nic dobre :D zato mroz dal sipku cez molo
horle pred 10 rokmi a 1 m
Určite prehral nejakú stávku :D
pansveta pred 10 rokmi a 1 m
To je uškatec, určite to nie je mrož...
clavata pred 10 rokmi a 1 m
a užž za nim čaja išla :D zaposobil :D
pedro727 pred 10 rokmi a 1 m
škoda že ho ten kuchár s tým vozíkom nedobehol, mohlo byť niečo dobré na papandu
tajovsky pred 10 rokmi a 1 m
0:44 taaak a podme na pivo chlapi