Mali si to auto radšej zamknúť. Pre tohoto maca nie sú kľučky žiadny problém.

Medveď grizzly mal funky náladuAutor: godzilla60 775 videní

Medveď grizzly loví lososovAutor: spown43 104 videní

GRIZZLY MANAutor: garb23 421 videní

Keď ste si zabuchli v aute kľúče, trebaAutor: urfik16 654 videní

Ty sa tu so mnou zahrávaš? Zavri tie dvere!Autor: kobrick14 496 videní

Bitka dvoch Grizzly medveďovAutor: 4elements25 561 videní

Maco v TatráchAutor: com353355 787 videní

Nerád pózuje pred kameramiAutor: tigrica32 619 videní

Obrovské priateľstvo ( Grizzly )Autor: reason629 419 videní

Mačka si sama otvorí dvereAutor: dzusik027 236 videní

GrizzlyAutor: tigrica15 042 videní

Poď von, dáme selfie! (Rusko)Autor: schokovokokoko38 792 videní

Zlý macoAutor: pawliee5 913 videní
posledneslovo pred 8 rokmi a 7 m
Otvara dvere ako pan :D
vanslol pred 13 rokmi
Takze pan vodic poprosim vodicky , technicky :D ste ochotny nam otvorit kufor ?
wracker pred 13 rokmi
asii by sa tak nerehotali keby nastartoval a odisiel :D
xsonyx pred 13 rokmi
kapotu si neotvori? :D
macinka pred 13 rokmi
dobrý deň pán vodič, poprosím technický :D
ususenypotkan pred 13 rokmi
Tak treba pozreet.
r1cc1 pred 13 rokmi
amici, nezamknu si auto a potom sa cuduju....
fekalll pred 13 rokmi
to bol náš rómsky spoluobčan
milino pred 13 rokmi
jak si to pootváral :D :D
pisiak3 pred 13 rokmi
keby mu tam dobre nasral tak by sa uz nesmial druhykrat
homie1 pred 13 rokmi
dalsie zviertako z Madagaskaru :D
rawspen pred 13 rokmi
nakonci otvoril kapotu a nastartoval :D
kuchtik3221 pred 13 rokmi
keby si tak pomyslel , že je to ľudský záchod :D
milko pred 13 rokmi
neskor im klopal na dvere ako svedok jehovov...brum brum,verite v krista? :D:D
skynets pred 13 rokmi
maco ma uz daco zbehane ako vidim tento nieje od cirkusu ale od Colnej Spravy ;];]
d4nusko pred 13 rokmi
Medveď Baribal Slovenský Medveď Čierna Latinsku Ursus Americanuss
simionn pred 13 rokmi
Bez toho detskeho smiechu by to nebolo ono :D
deadbat pred 13 rokmi
Boratov medveď na stráženie :D
tarazed pred 13 rokmi
tento medved ma vyssi inteligencny kvocient, jak je sucet i. kvocientov vsetkych priemernych ucinkujucich vo videach na MV za den ;)
renderkot pred 13 rokmi
Fake to je prezleceny clovek.. Vsimnite si 0:54