Slovenska Dobšinská realita. Tam, kde sa mnohí neodvážia.

Kde to žijeme? 12Autor: budulinek2259 889 videní

Kde to žijeme? 99Autor: dz3ma2 951 videní

Cigáni sú cigáni, žiadni rómovia!Autor: benyxxxxx93 974 videní

Cigáni sú Budúcnosť SlovenskaAutor: budulinek22513 305 videní

Cigáni ("Rómovia") na SlovenskuAutor: benyxxxxx58 150 videní

Rómovia v Bratislavskom a Nitrianskom krajiAutor: tomik007200719 292 videní

Kde to žijeme? 101Autor: dz3ma16 968 videní

Bratislavský bezdomovec s neliečeným nádoromAutor: dz3ma59 369 videní

Kde to žijeme? 65Autor: dzema2 500 videní

Slovenská panorámaAutor: lilalex4 542 videní

Budúcnosť SlovenskaAutor: budulinek22511 803 videní

Cigáni napadli policajtov a zdemolovali im autáAutor: sd117 454 videní

Budúcnosť Slovenska 2Autor: budulinek22511 906 videní
bynk pred 3 rokmi a 8 m
Však ale je to praktické, zriadiť si skládku hned oproti na ceste, aspon ušetria za logistiku! :-)
suzukigsx pred 10 rokmi a 4 m
Kamarati tam teraz tahaju drevo :D sa citia ako v Afrike
pitoculi pred 13 rokmi
tak toto je naozaj original dovolenkova chatova oblast je to velmy drahe pre turistov videly ste vsak drevene sauny,kupaliska ,obchody,vsetko hotel velmy drahy
obuch pred 13 rokmi
pripomenulo mi to film podfuck ked išli kupovať karavan :D :D
pand3mic pred 13 rokmi
dufam že na strehe ste mali rotačny v pohotovosti :D a este som zabudol ze niektory tam videli asi prvy krat auto čumeli jak keby lopatu videli
lieho pred 13 rokmi
Istotne riadne postavené a skolaudované príbytky
adommm123 pred 13 rokmi
Išiel cez cigánsku osadu autom... To ale musel byť potom spomalený záber nie?
sm0ky777 pred 13 rokmi
no bože tak si išiel pozrieť na smetisko je tam toho :D
tigrica pred 13 rokmi
hlavne, ze satelity maju
rajecpupava pred 13 rokmi
mali ste tam rovno aj granáty vyhadzovať
dz3ma pred 13 rokmi
ciganska osada v dobsinej - kde je hygiena , socialka a dalsie prizivnicke institucie ?