Známy filozof a mudrc Rudolf Vaskay zavítal do ostro sledovaných Malaciek a v tomto ghette ponúkol cigánom aj týranému Dobrovodskému svoju víziu Budúcnosti Slovenska.

Kde to žijeme? 46Autor: budulinek2256 217 videní

Budúcnosť SlovenskaAutor: budulinek22511 803 videní

Budúcnosť Slovenska 2Autor: budulinek22511 906 videní

Budúcnosť Slovenska 5Autor: budulinek2256 877 videní

Budúcnosť Slovenska 4Autor: budulinek2256 328 videní

Cigáni sú cigáni, žiadni rómovia!Autor: benyxxxxx93 974 videní

Budúcnosť Slovenska 3Autor: budulinek2259 962 videní

Nová Slovenská Reality ShowAutor: budulinek22544 238 videní

Rudolf Vaský romoviaAutor: mer33319937 534 videní

Kde to žijeme? 43Autor: budulinek2256 637 videní

MalackyAutor: budulinek22532 470 videní

Kde to žijeme? 45Autor: budulinek22510 173 videní

Kde to žijeme? 28Autor: budulinek2257 341 videní
pocikx pred 11 rokmi a 11 m
kks kolko ich tam je ved je tam premavka ako na dialnici :D
uzbolodost pred 12 rokmi a 11 m
Tento týpek dokáže niečo velké aj keď sa na ňom smejete ale môžno s toho bude niečo velké...
Zmena už musí dojsť ;)
dz3ma pred 13 rokmi a 5 m
aspon trestali za Príživu, ty cigánko by ste boli 80percent ciganov v basach
mazo23 pred 13 rokmi a 8 m
tak tomu chlapovi gulku do cela ako prvemu!!!
bruno160 pred 13 rokmi a 9 m
to mi treba aby bieli cigani tu behali vyriesil
mato1993 pred 13 rokmi a 10 m
Toho stareho treba obesit na Luniku 9.
pyrochemik pred 14 rokmi
on je narušený?
silvik pred 14 rokmi
pri*ebat tomu mudrcovi,aby sa spamatal,čo trepe.
siko3 pred 14 rokmi
tak dobre som sa uz davno nezasmial ako na tomto :)
arcturus pred 14 rokmi
nepride mi ako logicky uvazujuci clovek ale v jednom ma pravdu... Kotleba je debil a do politiky nepatri jeho tupy ksicht... vlastne neviem asi by tam celkom zapadol medzi tolkych exotov a idiotov ale nech nema moznost ovplyvnit beh statu svojimi extremistickymi srackami
smejo pred 14 rokmi
rozpráva ako dement, vyzerá ako dement.. a počkaj, veď je to dement :D
erwee1205 pred 14 rokmi
bože môj, nech ide do p..e...to je kretééééééééééééén
samco955 pred 14 rokmi
Ideme teraz rozprávať o práci.
A všetci jak utekajú :D
taklen pred 14 rokmi
To co je za debila?
kikloop33 pred 14 rokmi
prizvukom mi pride ako majster N :D
d4nusko pred 14 rokmi
vy chcete gulku do hlavy !
kacodev1l pred 14 rokmi
tak nech sa pakuju naspeť do indie aj s tymto kretenom!
rawspen pred 14 rokmi
boze to je strasny deges ...
tominger pred 14 rokmi
TEN PAN SI IDE NA LSD?
corax6 pred 14 rokmi
Preber sa dedo!!