Pracovníci zavadili pojazdným lešením o drôty vysokého napätia.

Vysoké napätie vs. melónAutor: skany44 784 videní

Práca na živom vedení 115 kV (skoro sa po....)Autor: biomarecek46 519 videní

Samovrah v IndiiAutor: klenot131 982 videní

Kontrola vysokého napätiaAutor: scafo46 655 videní

Udicou sa dotkol elektrického vedenia, dvajaAutor: angerfistt13 602 videní

Skrat v rozvádzači vysokého napätia (Rusko)Autor: lilinka6986 305 videní

Takto horí stĺp VN 22kVAutor: sk11419 273 videní

Poďme skratovať 750 kV (Rusko)Autor: turista50 435 videní

Opitý Poliaci vs. vysoké napätie (JA PIERDOLE!)Autor: slovodobitky18 405 videní

400 kVAutor: smoop22 024 videní

Elektrické výboje na vedeníAutor: vbx18 006 videní

Štyria maliari sa upiekli 10 000 voltamiAutor: atlanta3193 988 videní

Skrat vysokého napätiaAutor: benyxxxxx33 626 videní
vlkdivoky pred 12 rokmi a 1 m
Toto je iná káva ... http://www.mojevideo.sk/video/15f00/styria_maliari_sa_upiekli_10_000_voltami.html
morpheus pred 12 rokmi a 9 m
občas sa to stáva keď asfaltujú a kamion vysipáva matroš do stroja tak dvýha korbu a vtedy sa zvyknú dotknúť káblov...
martes pred 13 rokmi a 4 m
nejsu jediny ako som tu uz videl
patho1 pred 14 rokmi a 9 m
pat a mat
lukas2222 pred 14 rokmi a 9 m
bezna pracovna nehoda
vemano pred 14 rokmi a 9 m
:D :D :D
spirit86 pred 14 rokmi a 9 m
tý sa hádam aj zasrali
thelestat pred 14 rokmi a 9 m
pracovnici na slovensku skoncili horsie obaja zomreli
martan pred 14 rokmi a 9 m
maju stastie ze aj taketo vysoke napetie je chranene prudovymi chranicmi,a preto pri dotiku a zmene inpedancie hned odpoji siet ,hodnota odpojenia je okolo 100-500 ms
jonny pred 14 rokmi a 9 m
kdyz si to zastavte 0:10 tak to vypada opravdu zajimave :)
pucher pred 14 rokmi a 9 m
Koksoooo,...neuveriteľné :o
patriksvktech pred 14 rokmi a 9 m
zlakol som sa
sonyx pred 14 rokmi a 9 m
maju stastie ze ich to nekoplo
flysser pred 14 rokmi a 9 m
lol
camell pred 14 rokmi a 9 m
ten výboj urobil riadnu dieru do asfaltu
bbsrs pred 14 rokmi a 9 m
ktorý blbec tam dal tie drôty :-)
jagdkommando pred 14 rokmi a 9 m
Kedby som tam bol by som sa na 100 % z toho posral
asgard2 pred 14 rokmi a 9 m
zablesk isiel od spodu....pripada mi to ako by nieco buchlo pod asfaltom.
lordabortion pred 14 rokmi a 9 m
asi BozP im nič nehovori
muaytha11 pred 14 rokmi a 9 m
Ale čo tam robí ten rozbitý asfalt ? hmm .. nie som odborník ale nezdá sa mi to :D poraďte mi niekto múdry :D