Viem je to síce točené -kalkulačkou-,ale čo by Ste chceli v tých rokoch X-periu?

Ťažba v lese 4Autor: ini21 798 videní

Ťažba dreva 2Autor: drakula12138 500 videní

Tatranská ťažbaAutor: ado1985522 055 videní

Ťažba 2 kubíkovej sušiceAutor: sarktono14 790 videní

Traktor V3S ťažba 3Autor: sarktono18 335 videní

Traktor v3s ťažba v leseAutor: sarktono48 414 videní

Traktor v3s tažbaAutor: sarktono30 243 videní

Ťažba drevaAutor: ajeto2228 109 videní

Traktor v3s ťažba 4Autor: sarktono36 947 videní

Traktor V3S ťažba 2Autor: sarktono31 629 videní

Traktor v3s tazbaAutor: sarktono15 277 videní

Ťažba v lese 3Autor: cerhalni20 170 videní

Zimná ťažbaAutor: sarktono21 923 videní
27paso27 pred 13 rokmi a 2 m
je rok 2013 a ty nahravas este kalkulackou? ako pise fagiu, druhy krat taketo videa tu radsej nedavaj, len clovek dostane nervy, za porozumenie dakujem ;)