Nikdy sa nevzdávaj, určite i týmto heslo sa riadni tento mladý bojovník, Rešpekt!

Cvičenie z uliceAutor: bojovnik38 176 videní

Cvičenie na hrazde, chrbát & bicepsAutor: brano947211 657 videní

Pohodový vozíčkarAutor: mirko666223 268 videní

35 najlepších cvikov na hrazdeAutor: brano947214 962 videní

Vozičkár na U-rampeAutor: katka34 914 videní

Vozíčkar, ktorý nepozná hraniceAutor: dukeles47 302 videní

Úsmev - sila životaAutor: misko2134 202 videní

Domáce preliezkyAutor: wiktorko5 206 videní

Zázrak z PoľskaAutor: moriak105 034 videní

Vozičkar vs. najväčšia rampaAutor: noone4 493 videní

Vozíčkar hrdinaAutor: benyxxxx35 664 videní

Extrémne vozíčkárenieAutor: dudi2212 989 videní

Super - rýchly vozíčkarAutor: amerika30 755 videní
denoragge pred 11 rokmi a 2 m
fakt rešpekt chalanovi...uplne ľahko sa dvíha..týpek proste...dúfam že to nikdy nevzdá...
shorty1998 pred 13 rokmi
nehcem heatovat ale ako moze urobit vozickar human flag? ved tie nohy sa tam neudrzia same
jaro445 pred 13 rokmi a 3 m
pri nom si pripadam ako nula
frajerstehla pred 13 rokmi a 3 m
1:07 ja som stoho nemohol :D tá hlava :D :D ale frajer
kerberos pred 13 rokmi a 3 m
som rád že sa neopustil a keď tam visel že sa nepustil :D
bukaj12 pred 13 rokmi a 3 m
1 05 ???
panelak364 pred 13 rokmi a 3 m
ale mne sa to zda trosku fake predsa vidite ze mu to ide ako keby mal 5 kilo
panelak364 pred 13 rokmi a 3 m
boa ako mu to ide lahko
toxisteel pred 13 rokmi a 3 m
mne sa to niejak nezdá , ako ked je to pravda tak je to pan , ale predstavte si, že nohy ma paralyzovane , takže pochybujem že by ich udržal v polohe HUMAN FLAG , a takisto že by ich mal vystrete predseba ...
vlastenecsk pred 13 rokmi a 3 m
:D nech mi povie ako držal vystreté nohy, ak je ochrnutý na nohy... :D
toxso pred 13 rokmi a 3 m
nefunguju nohy....2x lepsie funguju ruky a brucho....macher :)
sojka1992 pred 13 rokmi a 3 m
Keď si verí v čom je problém? treba ho podporovať v tom čo ho baví a nie odradzovať ako ty! ;) ako nič v zlom ;) :)
cselki pred 13 rokmi a 3 m
keď to tak pozerám už ma bolia ruky
stenley58 pred 13 rokmi a 3 m
to čo by mal mať v nohách má dvojnásobne v rukách :)
metalkohol pred 13 rokmi a 3 m
možno napíšem blbosť, ale keď si necíti nič o pásu dole, ako dokáže udržať nohy v priamke s trupom? podľa mňa keď je už vozíčkar tak iba s nejakým odumieraním svalov, ale potom by dokázal také cviky?
zeffo9 pred 13 rokmi a 3 m
žije ako aj my ostatný a nepozná prekážky, super...
bukovics pred 13 rokmi a 3 m
lahke je to robit ked ma clovek 50kg :D :D
terry69 pred 13 rokmi a 3 m
dpč toto nespravim ani ja :O rispekt kamo
newmemberof pred 13 rokmi a 3 m
Vozickar ktory sa neopustil ? Vacsina ludi sa opusta aj so vsetkymi zdravymi koncatinami. What´s your excuse ?
darcaorganov pred 13 rokmi a 3 m
viete aka je maximalna drzost??? Povedat malomocnemu: Zober rozum do hrsti, nohy na plecia a bez! :D