Americký vojaci v Iraku.

Zápasenie: USA vs. IrakAutor: 001zbehy0019 462 videní

Tank vs. talibanský odsteľovačAutor: hrobokop42 316 videní

60 ton americkej demokracie v praxi (Irak)Autor: rocketbunny1 222 videní

Vojaci vs. bomba v auteAutor: dynamite5 120 videní

Tank prešiel auto s náložouAutor: che43 468 videní

Ruský tank vs Ukrajinská pěchotaAutor: czechiaking3 511 videní

Americkí vojaci v Afganistane.Autor: gabou34 384 videní

Prekotený tankAutor: tozobor48 926 videní

Ruskí vojaci sa prišli pozrieť na nemeckýAutor: hokejka1 670 videní

Preťahovačka - Tank vs. TraktorAutor: fastmm62 522 videní

Vlak vs. TankAutor: martinius9635 208 videní

Tank vs. škodaAutor: marcos00141 292 videní

Vojaci v IrakuAutor: hoot1223 651 videní
whiskey pred 10 rokmi a 9 m
To sa vyklepe...
rusiiiiii123 pred 11 rokmi
jak sa nato kukal ´´kurva preco to nevybuchlo!´´
yuri654 pred 12 rokmi
teraz si zoberte že ten chlap čo mal to auto ma dieťa na voziku ako ho teraz bude niekam premiestňovať ?! čo ho bude nosiť na chrbte ? ak to do vtedy nebol terorista tak hneď po tom čo mu prešli po tom aute si dal kuklu a alahu agbar...
falcool pred 12 rokmi a 5 m
nechapem ich ... su to debili ... len tak znicit taxikarovi auto , ktore je jeho zivobitim .
palo233 pred 12 rokmi a 9 m
placka
palo123 pred 13 rokmi a 2 m
Krásny zvuk motora :)
anjocajdo pred 13 rokmi a 5 m
Nechápem, keď tanky prechádzajú autá.
armyman pred 15 rokmi a 2 m
JE TU JEDNO VIDEO,KDE MUSELI K T-90 POSTAVIT FIATKU,ABY VYZERAL VELKY .......SA MI TO LUBI.
coolman pred 15 rokmi a 4 m
nedivil by som sa keby to auto znicilo ten AMERICKY tank !!! :D :D
vlastenec pred 15 rokmi a 5 m
sláva U.S.A ..! to sú vojaci..?? to sú sráči..! musia mať kurevský výcvik, keď pri strieľaní držia tú pištoľ ako gangstri z Brooklynu... zasmial by som sa s chuti, keby ich trafila nejaká odrazená guľka... za pár dosiek dreva niekomu zničiť auto...? a potom že moslimovia sú zlý.. a odpaľujú chúďatkám bomby pod zadkom... Chcel by som niekedy aby aj Amerika zažila vojnu na vlastnej koži - na vlastnom území...!!!!!! ..asi by zmenili svoj postoj dobyvateľa... a vládcu sveta...
vojak11 pred 15 rokmi a 6 m
potom ze ich ma niekto rad :) ani sa tim teroristom necudujem
mateyi11 pred 15 rokmi a 8 m
EnEmY DoWn :D:D:D
johny626 pred 15 rokmi a 11 m
by som sa zasmial keby tam bola nejaká nálož :-)
ufon pred 16 rokmi
šak to vyklepe prestrieka a pôjde to,ale je to fakt svinstvo
vyhul pred 16 rokmi
ked je niekto retard tak ním i ostane :)
leccter pred 16 rokmi a 1 m
keby tam nabehol len jeden terorista alebo hocijaky typek zo zbranou tak sa poseru a utekaju ako zajace....nemam rad americanov. Co robili vo Vietname robia aj tam, oni si proste nedaju s nikym pokoj az kym ich niekto neuzemni
pepetoa pred 16 rokmi a 3 m
Po tomto sa nečudujem , že všedci nenavidia amikov je to banda dementov
russio pred 16 rokmi a 4 m
a potom že prečo do úbohých spasiteľov američanou zlí teroristi hádžu bomby....
jok3r pred 16 rokmi a 5 m
to za co?ze kradli drevo?nakopat tych amikov do riti cez cely atlantik...
lubos1236 pred 16 rokmi a 6 m
a kde v hore rastu hranoly?