Štyria vojaci z irackých bezpečnostných zložiek boli v meste Ninawah zabitý nastraženou extrémistickou skupinou Islamic State of Iraq.

Atómová bomba vs. vozidláAutor: pejoke52 614 videní

Šokujúce video - výbuch autaAutor: spiderspas29 880 videní

Atómová bomba vs. loďAutor: filip175117 539 videní

Výbuch LPG nádrže v auteAutor: andyrs160 059 videní

Bomba pri cesteAutor: flexio15 670 videní

Prvá anglická vodíková bombaAutor: nevada7 697 videní

Výbuch bomby pri cesteAutor: jolaus67 320 videní

Masívny výbuch v SýriiAutor: dekel69 932 videní

Likvidácia 900 kg výbušnín (Afganistan)Autor: pelargonium37 247 videní

Výbuch JDAMAutor: holan27 836 videní

Keď sa vojaci nudiaAutor: moriak51 614 videní

Bomba CárAutor: bosstonmarsden10 430 videní

Terorista sa odpáli v auteAutor: buchnad58 979 videní
mato1993 pred 12 rokmi a 5 m
Taketo auto treba dat pred parlament. Pojde okolo Fico a bum.
rododendron pred 12 rokmi a 5 m
kúúrňa...šupa...fofrom som tam videl z prekérnej sitky uniknúť len jedného...bez prilby, bez mobilu a tuším aj bez spodných končatín....krutá to krajina...