Neviem či to bolo príčinou vlň alebo lode, ale takýmto "zaparkovaným" tú loď akurát tak kapitán pooškieral.

Kapitán s veľkým KAutor: wilonator40 711 videní

Keď opitý kapitán zaspí za kormidlomAutor: 12error44 130 videní

Vytlačíš mi loď z prístavu?Autor: arilus37 490 videní

Kapitán lode esemeskoval (USA)Autor: melampyrum38 659 videní

Hoďte mi tam palice, loď zaparkujem na pláži!Autor: luda12 956 videní

Keď pôjde loď, pôjdeme aj my!Autor: scaramanga29 835 videní

Pán kapitánAutor: kinlay37 370 videní

Kapitán, nezapnete spätný chod?Autor: keporkai54 059 videní

Stiahla ho kontajnerová loď! (Anglicko)Autor: kedzbe53 068 videní

Vitaj v prístave! (kapitán dostane padáka)Autor: pelargonium36 146 videní

Parkovanie, z ktorého vás oči rozbolia!Autor: pooldead29 034 videní

Pán kapitán môže ísť na úrad práceAutor: hosentroger42 842 videní

Zaparkoval ako boss (Írsko)Autor: vincentvega39 496 videní
xcoronerx pred 12 rokmi a 11 m
asi ju ukradol...
69johny69 pred 13 rokmi a 1 m
mozno to bol jeho plán :D
axatek pred 13 rokmi a 1 m
A tak nakoniec sa trafil.
viky77 pred 13 rokmi a 4 m
Možno to tak má byť.