Korela Čimko veľmi zábavný niekedy až otravný spoločník,na všetko zvedavý a maškrtný,všetko čo videl musel mať.

Tak ti treba, jedlo máš jesť a nie sa naňAutor: esterina2 361 videní

Pomoc, ušlo mi jedlo z taniera! (Kórea)Autor: kosicka19 256 videní

Smažíš jedlo, smažíš, ale jesť ho nebudeš!Autor: johnatan15 717 videní

Ugriloval si peknú rybu, no jesť ju nebudeš!Autor: cocacola29 444 videní

A budeš jesť!Autor: tigrica19 040 videní

Ukázal svoje obľúbené jedlo počas livestreamuAutor: arilus4 483 videní

Keď si brutálne unavený, ale jedlo je jedlo!Autor: trutnovka10021 091 videní

DarebáciAutor: dave7777 108 videní

A toto ja má mám jesť?Autor: lezak6006 852 videní

Takto sa vysvetľujú veci malým deťom!Autor: castaneasrativa28 823 videní

Prečo nejesť chobotnice?Autor: lukysss80 111 videní

Jesť alebo spať?Autor: zigi9 889 videní

Dobre živený francúzsky nájazdník nezabúdaAutor: bananqtz1 390 videní
bubaak pred 13 rokmi a 8 m
aj ja mam takeho volam ho kuko ale je to samica :D ties mi stale sedi na hlave a provokuje kusanim do ucha :D