Vedel, že má doma kradoša a hladoša v jednom, no aj napriek tomu chcel ukázať čo mal na tanieri. To sa mu však nevyplatilo.

Pomoc, ušlo mi jedlo z taniera! (Kórea)Autor: kosicka19 256 videní

Necháš to tak Muro!Autor: kobrick15 287 videní

Dokonalý večer s parťákomAutor: lajkit17 419 videní

Hneď vám jedlo naberiem, prepáčte, aleAutor: buchnad14 863 videní

Keď si brutálne unavený, ale jedlo je jedlo!Autor: trutnovka10021 091 videní

Vydra, keď máš hlad nie si to ty!Autor: hlavotis28 586 videní

Ugriloval si peknú rybu, no jesť ju nebudeš!Autor: cocacola29 444 videní

To si mi šlohol ty!?Autor: scaramanga45 042 videní

DarebáciAutor: dave7777 108 videní

Smažíš jedlo, smažíš, ale jesť ho nebudeš!Autor: johnatan15 717 videní

A toto ja má mám jesť?Autor: lezak6006 852 videní

Potkan v MC DonaldeAutor: rowdies18 561 videní

Ukázal svoje obľúbené jedlo počas livestreamuAutor: arilus4 478 videní
janickname pred 6 rokmi
To mi znelo ako nejaká ázijská reč=>za trest bude na večeru kradoš a hladoš. 😀