Čo k tomu dodať, proste rozum zostal kdesi za dverami.

Taký menší pádAutor: fuzo3 706 videní

Blázni na kolotočiAutor: duri0816 866 videní

Menší pádAutor: duri085 744 videní

StoličkaAutor: suky17 480 videní

Blázni v zime a ich zábavaAutor: duri088 725 videní

Indický kolotoč (edícia Gréty Thunbergovej)Autor: lezak60012 613 videní

Dievčatko a kolotočAutor: katka13 988 videní

Nová kosačkaAutor: 12error6 594 videní

Sprostá kosačkaAutor: placebo25 503 videní

Menší problém v kuchyniAutor: rolex38 146 videní

Najhorší výmysel všetkých čias (ľudskáAutor: arectorpili43 129 videní

Blázni sa nudiaAutor: duri085 024 videní

Majcichov cityAutor: tomilee5 381 videní
momobridzida pred 13 rokmi a 10 m
čo by som ja dal za taký traktorík :D krovinorez mi už ide hore krkom :D
almano1 pred 13 rokmi a 10 m
Je vidět že se nenudí i v práci:)))