Tak mu treba... keď nevie jazdiť na bicykli tak nech to nerobí.

Trošku menší pádAutor: samuelkocur3 137 videní

Menší pádAutor: duri085 744 videní

BicykelAutor: katka43 061 videní

Pád pri DownhilleAutor: duri0815 932 videní

Pád na bicykliAutor: eduardsv12 742 videní

Paragldiing - menší pádAutor: andrej982 681 videní

Taký menší kolotočAutor: jasa2 304 videní

Dvojposchodový bicykelAutor: duri0810 891 videní

Pád z bicykla 5Autor: duri0816 892 videní

Extrémny pádAutor: multywideo4 264 videní

Taký vysoký bicykel, ako mám ja, nemá nikto!Autor: tchoroid10 519 videní

Zimný bicykelAutor: rikardo8 862 videní

Donwhil pádAutor: duri082 345 videní
bambulla pred 14 rokmi a 6 m
Dobre že vie padať :D
nikolasnikolas pred 14 rokmi a 6 m
menši?? :)