Mal začať radšej na babette. To hlavné príde v 1:44.

Frigo v šľapkách sadol na motorku a opäťAutor: uhorkac7 715 videní

Frigo rok nesedel na motorke, vyšiel trošku zAutor: marlborka2017 294 videní

Ty ale nemusíš po mne opakovať!Autor: pelargonium16 977 videní

Medzi nami moto-bláznamiAutor: buchnad12 091 videní

Mega výfuk na motorkeAutor: medialko46 761 videní

Frigov africký bratranec skúša triky na motorkeAutor: lajkit10 274 videní

Mladý vymýšľal na skútri, spadol, skončil vAutor: fantomas12 682 videní

Zubatá bola na dovolenkeAutor: kosicka45 065 videní

Jebonautika v priamom prenosteAutor: urfik6 576 videní

Frigo pred jazdou na motorke vypil 10 pív aAutor: moriak20 373 videní

Dvakrát moto failAutor: smoop33 332 videní

Vodič motocyklu šiel po meste príliš rýchlo,Autor: trivium14 099 videní

Mladá sympatická Ruska prvýkrát na rýchlejAutor: yannik111 642 videní
galileo26 pred 10 rokmi a 4 m
by som ju takto dosral, tak si vlasy trham a sypem popol na hlavu... blbec
bubak21 pred 11 rokmi a 6 m
mi to tak príde ako by to pre tých chalanov bol len spotrebný materiál.. keby to je moja tak tam pri nej plačem. :(
blackrider pred 11 rokmi a 10 m
Daj do ruky debilovi YZF....
albhert pred 12 rokmi a 5 m
tieto typy zboznujem. Oh mama..
wallcorf pred 12 rokmi a 8 m
Cisty kaaaaaaar! :)
robertmarika pred 12 rokmi a 10 m
prvý krát aj posledný
acab88 pred 13 rokmi
Sa mu oplatilo sa ist previest :) blbec :D
kawasakininja pred 13 rokmi
take ze klopenie mu nič nehovorí? :D
axatek pred 13 rokmi a 2 m
No ako nevydržala mu dlho :) Trochen ho vynieslo :)
ligazetom pred 13 rokmi a 9 m
Začínať na silných motorkách nikdy nemôže dopadnúť dobre ... to je jediný dôvod prečo mi tatko kupil 125 :D kebyŹe ma to chytí a už budem starý si hned kúpim 1000 a zabijem sa hned ..treba postupne :-)
prosvk pred 13 rokmi a 9 m
nazdravie:)
blacksilence pred 13 rokmi a 11 m
R1 ? je to ona ci sa mylim?
oron72 pred 13 rokmi a 11 m
ti rusi su neskutočné vemená
altctrl pred 13 rokmi a 11 m
zbytočne dlhé video, keby to išlo od 1:40 o nič by sme neprišli :)
ebe pred 13 rokmi a 11 m
ta trúba na motorke to ani neklopila :D
niumen pred 13 rokmi a 11 m
nazdravie ;)
odporniak pred 13 rokmi a 11 m
vyzeral byt mlady to je dobry vek na darcu ... takze len tak dalej!
bullx pred 13 rokmi a 11 m
prva jazda na motorke so 160 kg a 130 koňmi nieje bohvie čo :D
nezmo32 pred 13 rokmi a 11 m
:D :D Nechápem tých čo na to sadnú rozbehne sa a hneď : ej veď pohoda skúsim rýchlejšie a rovno do zákruty :D
hardcore88 pred 13 rokmi a 11 m
Néééééééééééé moja vysnívana R6 :( och moj boze...