Frigo tentokrát rozosmial viacero ľudí, keď odrazu náhle pridal plyn a stratil kontrolu nad motorkou...

Frigo v šľapkách sadol na motorku a opäťAutor: uhorkac7 715 videní

Frigo opäť riadi mašinuAutor: marlborka20118 936 videní

Frigo pred jazdou na motorke vypil 10 pív aAutor: moriak20 372 videní

Frigo sa pokúšal na motorke gumovať a potom saAutor: loktibrada17 913 videní

Frigo opäť dodrbal mašinuAutor: rudy11123 140 videní

Frigov africký bratranec skúša triky na motorkeAutor: lajkit10 274 videní

Frigo si urobil poriadny cestný lišajAutor: pooldead21 356 videní

Frigov ruský bratranec Voloďa FriganovAutor: angerfistt6 781 videní

Ako sa Frigo na festivale vykydalAutor: tristan331 350 videní

Frigo to dal tentokrát na PÁNA!Autor: l3bron33 472 videní

Indický Frigo skončil v nemocniciAutor: majklnajt58 577 videní

Jebonautika v priamom prenosteAutor: urfik6 575 videní

Ten Frigo sa jazdiť asi nikdy nenaučí!Autor: marlborka2017 554 videní
riposvk pred 2 rokmi a 7 m
kedy vlastne ten Frigo uz konecne zomrie a bude mat naslednika ? :D
brajenkotlar pred 2 rokmi a 7 m
Frigo nevysiel z cviku, on to tak chcel! Helma v rukach, chranice ziadne, zabky v ramci povinnej vybavy, a ani pri prvom "neuspechu" to nevzdal a isiel si svoj styl.
eighty pred 2 rokmi a 7 m
Tak z chuti som sa dávno nezasmial...😆😆😆
bocian pred 2 rokmi a 7 m
Našťastie mal prilbu :-)
omegane pred 2 rokmi a 7 m
😂😂😂😂😂
tibetan pred 2 rokmi a 7 m
ten keď ide, tak ide.....😂
ujovecernicek pred 2 rokmi a 7 m
pop1či zrýchlenie. Motor ťahal kolesá, a fešák ešte odpichy v sandáloch. Z 0 na 100km/h vterina.
alenoalleno pred 2 rokmi a 7 m
Frigo videa su proste coool :D ,,okrem toho ta "motorka" z lega nema chybu :D
redneck88 pred 2 rokmi a 7 m
celá tlupa sa chechtala až padali zo stromov