Video z ruských ciest kde veľa nechýbalo k nehode.

Brzdi o dušu, brzdi!Autor: kalimero19 453 videní

Sprostí majú šťastieAutor: gazemberg36 275 videní

Bolo to tesné! (rally Poľsko)Autor: sagamartin51 280 videní

Šťastie na cesteAutor: dadon19 474 videní

Šťastie za volantom Mercedesu (Rusko)Autor: conan30 167 videní

Bolo to na tesno!Autor: sagamartin2 780 videní

Šťastena sa na neho nevykašľala (padajúciAutor: majklnajt15 203 videní

Veľa šťastia v novom roku 2015! (Rusko)Autor: delamio55 438 videní

Tesnotka 2Autor: dejf17 966 videní

Kamionista netrafil odbočku a zišiel z cesty,Autor: zabozako15 484 videní

Vyhol sa v poslednej sekundeAutor: mondragora14 458 videní

"Tesnotka" na diaľnici (USA)Autor: hosentroger40 985 videní

Dokumentácia nehody vs. kamiónAutor: ampo32 362 videní
rebel1212 pred 14 rokmi
kamionista zadriemkal :D
tomilee pred 14 rokmi
popis :D sak tie oproti sa naburali :D
fightero pred 14 rokmi
fuuu az ja som sa uhol :D
makaron6 pred 14 rokmi
:D saksa nehoda aj stala :D
matuldooo pred 14 rokmi
zase kamion.. kamiony prerieduju populaciu
kwenes pred 14 rokmi
parádna vec je tá kamera v autách
palis600 pred 14 rokmi
že vela nechýbalo možno tak k mega nehode ale autorovi asi ušlo že ten v druhom pruhu mu trocha zepalil zadok auta
pucher pred 14 rokmi
:o:D
newmemberof pred 14 rokmi
Zeny za volantom, kamionisti za volantom, co to bude dalej ? :)
marabu pred 14 rokmi
Nie je vidno, prečo to strhol do protismeru...
1010 pred 14 rokmi
tesné! ako tesné! ale co ty za nim??? chudaci akurat bola spicka
delirious pred 14 rokmi
tesne ako pre koho kedze asi aj zanim slo nejake auto
antibiotikum pred 14 rokmi
like kto myslel ze to niekam napali ten borec s tou mazdou :D
h1n1 pred 14 rokmi
čakal som, že ten na tom čiernom aute niečo urobí, ale kamión som nečakal :)
h1n1 pred 14 rokmi
mali by konečne dať kategóriu Rusko :D
takurcitezmrdi pred 14 rokmi
tesneee :D
hadzima18 pred 14 rokmi
ooou...porad sa mi gulky scvrkli...a to ani nešoferujem to auto .D
dejvcz pred 14 rokmi
Ten co tam všechny předjížděl jel taky jak řádné hovado!
xerxesxi pred 14 rokmi
toto keby sa mi takto vyrutilo z nicoho nic asi by som sa pokakal v prvej polsekunde a potom by so sa mozno este nieco vymyslel..
chefenew pred 14 rokmi
podla mna sa tam aj nieco stalo, ked vsetci stoja.