Arabsky brankár zdržoval aby jeho tím si udržal jedno gólový náskok nad súperom.

Moderný futbal v 15 sekundáchAutor: kardiostimulator4 198 videní

Obetavý brankárAutor: tigrica72 403 videní

Zachránil, čo sa dalo!Autor: dougquaid19 097 videní

Brankár si odskočilAutor: tigrica9 480 videní

Thajský futbalAutor: cukri35 373 videní

Brankár vs. útočníkAutor: smoop33 775 videní

Najhlúpejší brankár Autor: marlborka20129 592 videní

Brankár sniperAutor: cukri12 613 videní

Profi brankárAutor: jb87 678 videní

Brankár mal zlý deňAutor: l3bron35 977 videní

Brankár bil bránkuAutor: cukri3 237 videní

Brankár a útočníkAutor: noone31 783 videní

Brankár SpidermanAutor: didusqo37 338 videní
zer0 pred 13 rokmi a 11 m
keby hral za Taliansko a mal by mu viazat Balotelli tak by musel 10 min nadstavit rozhodca :)
balevas pred 14 rokmi
Nehovoríte pravdu ak hovoríte že futbal je o ničom a že je len pre simulantov .. taký je len ten, ktorý sa hraje súťažne .. ja nedám dopustiť na futbal s kamarátmi keď nehráme o to aby sme vyhrali ale len kôli tomu aby sme sa zabavili, zabehali si a zašportovali aspoň trošku ;)
dado131 pred 14 rokmi
Popis dosť dobrý ... slovosled ako Maďár :D
johanko33 pred 14 rokmi
To čo sú za číslice ??? :) koľká je tam vlastne minúta ??? :)
luboshorvath pred 14 rokmi
cervena a stop na 3 zapasi !!!
milko pred 14 rokmi
futbalisti su proste herecky :D
svakoragan pred 14 rokmi
Toto je ten moderny futbal,neda sa uz na to divat..Ovela radsej si pozriem nieco stare,archivne aj ked cierno biele,ale aspon to splna podstatu sportu menom futbal.
ahriman pred 14 rokmi
dobre som videl tyy arabi maju aj cisla inakse ako my :D
zivic pred 14 rokmi
prestan to sledovat , tipovat , kupovat znacky zo zapasu a hned zbadas ze nebudu zarabat oni ale ty na paske :D
pucher pred 14 rokmi
No,...viac hláv, viac rozumu ;):D
stewe69 pred 14 rokmi
mohol to spraviť menej nápadne :D
impossible pred 14 rokmi
Milujem takéto veci... futbal=banda simulantov nič iné
tawaress pred 14 rokmi
ta to chuj :D
diveerse pred 14 rokmi
klasika fotbal. Hra pro ty co nic neumí
miromich pred 14 rokmi
kamery tam maju v kazdej pi*i a stale sa najde nejaky spekulant :D
dexter69 pred 14 rokmi
vsimnite si casomieru u nas 123... u nich blesk kocka,trojuholnik, ciarka V. Iˇˇ...a neviem co tam este bolo :)
monikaadmon pred 14 rokmi
pointa sportu znicila peniazmi
kingpin444 pred 14 rokmi
nabudúce nech mú to pridrótuju o vajcia :D:D:D
skaryn pred 14 rokmi
Mali to hrat ako májovia....prehraný tým obetovali bohom.To by sa tý pupúši dnešný inak snažili... :D
tigrica pred 14 rokmi
to ten s priceskom :D